Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van erre valamilyen megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

A lényeg... 5éve vagyunk együtt a párommal, nem mondom hogy mi vagyunk a tökéletes álompár, de szeretjük egymást, nem tudunk egymás nélkül meglenni. Az utóbbi 1-2 évben katasztrofális a szexuális életünk. Havonta kb. 3* vagyunk együtt. Vagyis 3* elégít ki a párom én őt olyan 5*-6* (nem bírom megállni hogy nem puszilgassam, simogassam és annak ez a vége) Én viszont legalább 4-5* kívánom a szexet hetente. Próbálkoztam már szexibbnél szexibb cuccokkal, szerepjátékkal, átfestettem a hajam ( hogy valami újat kapjon) és tényleg minden elképzelhetőt megteszek hogy ez működjön. Az is lehet hogy nem tetszem neki, mert felszedtem a kapcsolatunk eleje óta 10kilót, de ő állítja hogy ez nem zavarja. (ő kb. 25-öt) Nem élünk még együtt sajnos. Tudok valamit tenni? a rendszeres masztizásból már kezd elegem lenni!

Fiúk, tényleg olyan gáz egy 19éves lány 10kg súlyfelesleggel, ha szeretitek?

Segítsetek! egy elkeseredett 19éves csajszi :(


2011. márc. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A +10 kiló nem akadály, ha valaki szeret és kíván valakit. Viszont a "szexelni nem akarás" ellen tenni nem lehet. HA valaki nem kíván már annyira, akár fejre is állhatsz, úgysem lesz gyakoribb a szex, esetleg a másik fogja úgy érezni, hogy te mindig csak "azt" akarod. Ezt tapasztalatból írom. Nálunk is ugyanez a helyzet, csak fordítva. Bármit kitalálhat a párom, egyszerűen már nem kívánom annyira. Mi is 5 éve vagyunk együtt, és kb. 1 éve van ilyen problémánk. Talán már nem dolgozik úgy a kémia, egyszerűen elég nekem a heti 1 szex. /régebben hetente 3-4 szer szeretkeztünk/.
2011. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én segithetek a problémádon, ha szeretnéd.


19/F :D

2011. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 inventor48 válasza:
Nemrég én is feltettem egy kérdést: "Mit szeretnétek olyankor leginkább?" Tudsz vele beszélni a vágyaidról vagy nem érdekli a gondod? Te mit szeretnél?
2011. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Titkos szexkapcsolatban benne vagy?:)
2011. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a súlyodhoz, nem te tehetsz róla. Egyszerűen neki alapból ennyi a szexuális igénye, nem vagyunk egyformák sajnos.
2011. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk elején minden nap csináltuk, többször is. Akkor is ha a lakás tele volt vendégekkel meg minden :P Szóval azért jöttem a súlyommal mert régen imádott szexelni. És igazából most is szeret, meg nem ellenkezik, ha pl. a kocsiba fényes nappal leszopom vagy ilyesmi, csak igazából olyan mintha ő nem szeretne engem kielégíteni :(

És amúgy igen sokszor megfordul a fejembe hogy kéne egy titkos szexkapcsi :P

Amúgy tudja hogy nekem ez milyen rossz, de mindig jön valami hülye kifogással, hogy jaj most fáradt, most evett, most nem fürdött stb... :( szerintem ő jól elvan így :(

2011. márc. 27. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bennevagy egy kis kalandba írj egy levelet.
2011. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!