Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen megoldás, szakember erre a problémára?

Figyelt kérdés

Egyike vagyok a legsikertelenebb embereknek párkapcsolati téren, akár itt a GYK-n, akár a magánéletben. Rengetegszer gondolkodtam már rajta, mi lehet a probléma és egy ismerősöm nemrégen el is mondta, szerinte mi a gond.

Elég kifinomult az intellektusom, megvan a saját egyedi stílusom is, ami jelentősen eltér a nagy átlagtól. Az emberek általában kedvelnek vagy rosszabb esetben megtűrnek a társaságukban, de semmi több. Kevés barátom van, de rájuk legalább számíthatok.

Viszont: a lányokkal kudarcot kudarcra halmozok. Úgy veszem észre, hogy egyszerűen nem tudnak mit kezdeni velem. Nem utál egyikük sem, sőt, sokszor még az utálatosabbakkal sincs bajom, de azt a bizonyos, sokat emlegetett kémiai reakciót sosem váltom ki. Kész csoda az is, hogy az első alkalom nem örömlánnyal, hanem normális módon történt, ettől eltekintve minimális az az idő, amíg sikerült párkapcsolatban élnem.

Próbáltam már sokféle megoldást, olvasgattam könyveket, újságcikkeket, próbálok figyelni a megjelenésemre is, de úgy tűnik, mindez kevés. Bárhogyan is próbálom, nem sikerül tovább lépnem.

Elképzelni sem tudom, mi lehetne a megoldás. Ha a külső megjelenésemmel lenne a gond, azon is könnyebben lehetne segíteni, de az ember a személyiségén nem tud változtatni, senki nem képes kifordulni a bőréből. Van megoldás?


2011. máj. 20. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne tituláld magad sikertelennek! Ez kihat a személyiségedre. Igenis, a rossz dolgok után jónak is kell történnie. Sokszor eszméletlen ronda srácok hódítanak meg gyönyörű lányokat. Nagyon sokat számít a kisugárzás, talán nem is gondolod, hogy mennyit. Próbáld meg mindenben a pozitívat keresni, még ha olykor nehéz is.
2011. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

22.04

Elhiszem, hogy a rondáknak is van esélyük, de az én esetem más. A legtöbb ember szerint megnyerő a külsőm, viszont ahogyan beszélek, ahogyan gondolkodom, azzal a legtöbb ember láthatóan nem tud mit kezdeni. Az intelligenciám meghaladja az átlagot és bő a szókincsem is, azonban ez nemhogy vonzaná a lányokat, sokkal inkább taszítja őket, így vettem észre.

2011. máj. 20. 22:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm a segítségedet! Rendes tőled!
2011. máj. 20. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ilyen bizony előfordul! Erre azt hiszem csak te tudod a megoldást.

Mondjuk én vallásos vagyok, hittudományi főiskolát végeztem, emiatt sokan "csodabogárnak" tekintenek. Egy éve mozgok kinn a világban. Rájöttem, hogy sok minden nem úgy működik, mint a védőburokban.

Lehet, hogy csúnyán fogalmazok, de talán próbálj meg lebutulni az emberekhez :)

Elsősorban fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, szeresd magad. Aztán lehet azon is dolgozni, hogy mások is szeressenek.

2011. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

22.14

Igen, én is erre gondoltam! Igyekszem is figyelni őket és ellesni sok hasznos dolgot tőlük. Köszönöm szépen!

2011. máj. 20. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írták előttem! Egy kicsit úgymond 'csiszolódni' kell az átlaghoz. Ezzel nem azt akarom mondnai, hogy add fel a személyiséged, hanem azt, hogy kezdetben próbálj átlagosabban viselkedni stb. AZtán ha már úgy érzed kedvelitek egymást, fokozatosan "vezed be a világodba"..vagy hogy is mondjam:D Sajnos valamennyi áldozatot muszáj hozni a cél érdekében.
2011. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tényleg így van.
2011. máj. 20. 22:26
 8/10 jin ***** válasza:

hmmmm

ezzel valahogy èn is igy vagyok,bèr csak ha beszèlni kell irni nem szerete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ès igen fogadd el magad! mostansàg az a "meno" hogy bunkò tudatlan lusta vagy!

de te ezèrt ne legyèl ilyen!!!

ès igen sokszor le kell csusznod hozzàjuk!!!!

sajnos ez a vilàg!!!

vannak kivètelek is azèrt!!!!!!!

14F

2011. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős vagy. Az, hogy a lányok korábban érnek, csak egy bizonyos - keskeny - látószögből igaz, akkor is sok esetben csak látszat. Ezzel azt akarom mondani, hogy valószínűleg ki kell várnod, amíg korosabb nem leszel, s ezáltal a környezeted is komolyodik, nem a hormonok irányítják már szinte kizárólagosan őket. Másik dolog az intellektus: a nők többsége buta. Sokkal több egyszerű teremtés van köztük, mint a pasik soraiban. Nem tetszik, kedves olvasók, kérlek benneteket, hogy éljétek ki sekélyes és azonnali elégtétel-igényeiteket, s pontozzatok le. Attól meg nem lesz ez másként. Alapvetően képtelenek át- és meglátni az intellektusod nem kirakatban lévő zugait, árnyalatait. Nem veled van a gond, csupán nehezebb társat találnod a fentiek miatt. Nem lehetetlen, így sem, teszem hozzá. Majd akad egy értelmiségi. Írod még, hogy próbálsz figyelni erre, meg arra, meg mindenre. Természetesen légy ápolt és az alap dolgok legyenek meg, de ne vidd túlzásba ezt. Ne a külsőségek, az elvárások vonzzák magukhoz a fókuszt, mert így pont az az esszencia kerül árnyékzónába ami te magad lennél, ami által valami olyasmit tudsz nyújtani a másiknak ami egy kapcsolatban érték, ami szerethető. Magadat ne feledd ki az egyenletből! Akkor sem, ha nehéz, ha hosszú időn keresztül nehéz. Megpróbálhatsz idomulni a pórnéphez, de boldog nem leszel, ez is mutatja majd, hogy a várakozás és a remény a te utad. Mígnem.... S meglesz az.
2013. jan. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!