Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már szűz sráccal úgy hogy már ti nem voltatok azok?

Figyelt kérdés

hány ilyen srác volt?

hogy tudtad meg h szűz?

hogy jöttetek össze?

évesek voltatok ti és a partner(ek)?

mennyi partnered volt elötte?

hány menetet bírt?

korán met el?

hányszor élveztél el?

hogy védekeztetek?

megbántad?


2011. márc. 27. 19:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt...kicsit furának tartanám, de ki tudja :)
2011. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%

129

a homlokukra volt írva.

felhívtak, hogy mikor érek rá dugni.

én 29, őket nem kérdeztem.

543

1

hááát fél kettő az korán van?

egyszer sem.

gumival.

igen, de ha prosti vagy, ehhez hozzá kell szokni...

2011. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%
Volt sajnos kettő is. Az egyik impotens volt, a másik fél perc alatt elment. Az egyikkel az egyetemen jöttem össze, a másikkal a neten. Én 19 voltam az egyiknél, a másiknál 20: ők-23 az egyik, 33 a másik. 2 partnerem volt előtte. Az impotens egyet sem bírt, lelankadt, mielőtt betettük, a másik pedig egy menetet bírt, kb. 3 lökést. Egyszer sem élveztem el, óvszerrel védekeztünk. NAGYON MEGBÁNTAM, megfogadtam, hogy soha többet nem kezdek szűz sráccal. Csak tudod a szerelem...:S
2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálod azt az egy jó napot a nyomorult életükből, mi?
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Mi a fas znak kell őket ocsáárolni? Teis voltál az nem? Gyö kér:)20:23
2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
Kérdeztelek, majom? Mi van, neked sem megy a szex, aztán átérzed a sorsukat? Nem baj, te ennyi vagy, szerencsére vannak még igazi férfiak is:)
2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
100%

egy ilyen volt,nagyon szerelmesek voltunk,nekem elotte mar 5 pasi volt,18 voltam,es o is.nem tudtam h szuz!!!!azt mondta neki is 5 csaja volt elottem.:sss az elso szex vele isteni volt,az osszes pasi kozul a legjobb,es a leghosszabb!!!hihetetlen mi??ezert meg sem fordult a fejemben h szuz...1oran kersztul csinaltuk.nem bantam meg,ezutan 2 es fel evet voltunk egyutt.gyogyszert szedtem mar az elejen is.ja,es fel evre ra arulta el h szuz volt,hat en akkor sokkot kaptam.:)) egy koliba/suliba jartunk,ugy jottunk ossze.egy menet volt.

Ja,es az elso szerelmem is szuz volt,de akkor meg en is...:)

2011. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%
elozo vagyok-azota ferjhez mentem,es van egy harom eves lanyom,de ha vissza emlekezem a regi szerelmeimre,vagy hasonlitgatom oket egymashoz,ez a "szuz" pasi,es vele az elso szex volt az osszes kozul a legjobb.
2011. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a fas znak kell őket ocsáárolni? Teis voltál az nem? Gyö kér:)20:23"

Egyetértek a válaszolóval...Bár én nem teljesen így fejezném ki magam. Ha szerelmes voltál beléjük most hogy vagy képes így minősíteni a szexuális teljesítményüket? Mit szólnál ha esetleg az exeid is olvasnák ezeket a sorokat? Vagyis inkább...Mit szólnának ők? Neked sem esne jól, ha bénácska lennél az ágyban és megtudnád, hogy ilyen szinten megaláznak a volt barátaid... Véleményem szerint mindenkinek idő kell, hogy megtalálja a közös hangot a párjával és ha ez mégsem sikerülne, nem lehet a kevésbé "ügyes" fél számlájára írni, hiszen nem mindenki születik lepedőakrobatának és számtalan lelki vagy testi probléma is okozhatja a siker elmaradását...


Egyébként én már nem voltam szűz amikor a jelenlegi párommal először lefeküdtünk, ő viszont még az volt. Számomra nagyon kellemes meglepetés volt, hogy mennyire jól teljesített már az első alkalommal is! Zavarban volt azt éreztem és láttam is rajta de ez egy pár alkalom után elmúlt nála... És egyre csak jobb lett! :) Onnan tudtam meg, hogy szűz, hogy elmondta nekem :P és mindössze egy partnerem volt előtte, 9 hónapig voltunk együtt. A mostani párom nem a mennyiségre megy a szex terén hanem inkább a minőségre. :) Mindig van Vele orgazmusom, egyszóval TÖKÉLETES Vele minden együttlét. :) (Természetesen volt már rá példa 1-2x h egyikőnk vagy másikunk kevésbé élvezte a dolgot, de ez nagyon-nagyon ritka!) Óvszerrel védekeztünk, az utóbbi időben pedig nem védekeztünk semmilyen módon és most várjuk az első babánkat! :)

2011. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Azért ócsárolom, mert a kérdésekre válaszoltam. Hazudhatnék, hogy fantasztikus volt, de ha egyszer a kérdező megkérdezte a részletet, miért kamuzzak, csak hogy nehogy megbántsak az érzékeny lelkivilágotokat? Egyébként teljesen leszarnám, ha ők ugyanezt mondanák rólam, nem érdekel a véleményük, mivel nem az életem része, idegenekkel meg nem szokásom törődni:)
2011. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!