Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki elveszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki elveszti a szüzességét ( legyen az fiú vagy lány ), utána folyamatosan kívánni fogja a szexet, , megállás nélkül"?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vagyok én, mint szűz, és egy srác, mint szűz.

Ha egy darabig még nem akarnánk felvállalni, ami van köztünk, de lefeküdnénk egymással, utána annyira kívánnánk a szexet hogy újra és újra megtennénk???

Ez elég érdekessé sikeredett, de remélem értitek.


2011. márc. 29. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nem sok ember van aki életében egyszer kefélt :D szóval ha normálisan működsz, igen egyre jobban fogod kívánni
2011. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Barátnőmékkel így volt. Meg még más ismerőseimmel is. Ők is mind szüzek voltak, de rákaptak nagyon utána a dologra..
2011. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha jó volt, akkor igen. De rosszul is elsülhet.
2011. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
még nem vagyunk egymásba szerelmesek... viszont kívánjuk egymást... utána lehet beleszeretnénk egymásba?:D
2011. márc. 29. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"hát nem sok ember van aki életében egyszer kefélt :D " :D


ez egy jó pont :D

2011. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Csak ha pozitív élmény lesz számotokra az első pár alkalom. Ha nem, akkor elég nehéz lesz feldolgozni és rosszul is elsülhet a dolog. Lehet, hogy frusztráltak lesztek szexuálisan. A barátnőm is az lett, miután egy sráccal túl felkészületlenül szerelem nélkül tette meg. Most meg én is iszom a levét... Nem éri meg csak úgy belevágni.

Viszont én meg mindig kívánom a szexet, mert szerelemből tettem.

2011. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazából a kérdést úgy értettem, hogy: ha lefeküdnénk egymással, utána nem lenne elég neki csak az önkielégítés, újra akarná, nem?
2011. márc. 29. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
ígyis úgyis ütni fogod a brácsát papuskám, csak hát igen jobban fogsz epekedni egy pucér muffért mint a jóöreg marokmarcsáért
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D
2011. márc. 29. 17:51
 10/15 A kérdező kommentje:
amugy csaj vagyok xD
2011. márc. 29. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!