Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért forog manapság minden a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért forog manapság minden a szex körül?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, felháborítónak tartom, hogy a reklámok, filmek sorozatok, és minden egyéb már csak a szexről szól. Beletáplálják ezzel a tinédzserekbe hogy ez a normális, erről szól az élet. Ezért érnek a mai kislányok olyan hamar, mert ezt látják mindenhol hogy ezzel lehetnek valakik, ha a szexualitásukat mutogatják, és felhívják a figyelmet arra hogy ők bármire hajlandók.

A másik meg, hogy ha nem szexelsz napi x-szer a pároddal akkor prűd vagy, meg nem vagy normális. Arról meg már ne is beszéljünk hogy mivan ha épp nem kívánod a szexet...

Miért kell mindennek a szexről szólnia? Nem annyira fontos dolog ez, de mégis azt mondják sokan, hogy enélkül nem működik egy kapcsolat. Most őszintén, egy 2 perces aktus miatt (ha nem jó épp, vagy épp nem kívánom) hagyjam ott azt az embert akit az életemnél is jobban szeretek, csak azért mert épp nem csináltuk 3 hónapja??


2011. márc. 31. 16:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
63%
mindig is a körül forgott csak te most élsz és ezért gondolod hogy csak most van ilyen
2011. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Még kiegészíteném azzal, hogy 20 éves nő vagyok, boldog párkapcsolatban élek, a párom eljegyzett, és nem vagyok besavanyodott irigykedő nő.
2011. márc. 31. 16:56
 3/44 anonim ***** válasza:
9%
mert ez a mai világon a legjobb szórakozás mennek a bulikba mert azis nagy szórakozás aztán teleisszák magukat és jön a szex mert annál jobb érzés nincs!
2011. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, szívemből szóltál! Pontosan ugyanígy gondolok mindent, és már szinte kívülállónak érzem magam ebben a szexközpontú világban! :(
2011. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Első: de ennyire? Hogy a csapból is ez folyt? Nem hinném, anya nem így mesélte...
2011. márc. 31. 16:57
 6/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:56


Én is pont így érzem! Hogy nem vagyok idevaló, én kevesebbet érek ha kimondom hogy a szex igenis csak keveset számít, és nem pusztulok meg ha több évig nincs! Annyira szeretjük egymást a párommal, ő se akar szeretkezni, csak ha épp ránkjön az 5 perc...nem értem miért vagyok én ezért kevesebb és a 14 évesek miért többek ha ők minden nap mással kefélnek?

2011. márc. 31. 16:59
 7/44 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!


Szintén 20 éves vagyok én is. Lassan két éve lesz annak, hogy utoljára szexeltem. Nem járok bulizni, nem kúratom magam össze-vissza, hasonlóak a meglátásaim nekem is.

Ugyan már régóta nincs párom, de én magam is irritálónak találom, hogy manapság minden csak a szex körül forog.

Úgyhogy 100/-ig egyet értek veled!

2011. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
55%

"Miért kell mindennek a szexről szólnia? Nem annyira fontos dolog ez, de mégis azt mondják sokan, hogy enélkül nem működik egy kapcsolat."


Van, akinek fontosabb, van, akinek kevésbé! Neked az a normális, ha valaki olyan, mint te. Nekem meg nem. Ne általánosítsál már. Nekem nagyon fontos a jó szex, ettől még normálisnak érzem magam, és hihetetlen, de még szerelmes is szoktam lenni, de ettől még te is azt csinálsz, amit akarsz, nem tud érdekelni.

2011. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
52%

"A kérdező kommentje:


Én is pont így érzem! Hogy nem vagyok idevaló, én kevesebbet érek ha kimondom hogy a szex igenis csak keveset számít, és nem pusztulok meg ha több évig nincs! Annyira szeretjük egymást a párommal, ő se akar szeretkezni, csak ha épp ránkjön az 5 perc...nem értem miért vagyok én ezért kevesebb és a 14 évesek miért többek ha ők minden nap mással kefélnek?



Azért, mert a mai tizenévesek/tinik körében az számít cikinek, aki még szűz, sajnos! Ugyan tizenéves voltam én is, amikor elvette az akkori párom a szüzességemet, de nem 13-14, hanem 18.



20/L

Előző voltam.

2011. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok, hogy minden a szex körül forog? Basszus. Nekem már ettől van herótom. Többszáz tévécsatorna van, ebből kettőt néztek, esetleg néha benyögitek, hogy "neem, én csak az animal planetet meg a ngc-t nézem, a keradókra csak véletlen nyomok néha". Aha, persze.

Az én életemben pl. egyáltalán nem minden a szexről szól. De tény, hogy nem nézem a tévét pusztán azért, mert nincs jobb dolgom, és ha kereskedelmi adón nézek filmet, akkor a reklám alatt megvacsorázom vagy elszívok egy cigit.

A mai kislányok meg... basszus a suliban is azt tanítják, hogy Rómeó és Júlia, találkoznak, másnap meg szexelnek. Akkor mennyivel is rosszabb az, ami ma megy?

2011. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!