Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran "illő" szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bacher Martina kérdése:

Milyen gyakran "illő" szexelni?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, én pedig 20. Kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt. Együtt élünk. Hányszor illendő csinálni mondjuk hetente?
2011. ápr. 6. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
akárhányszor megkívánjátok egymást :D
2011. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahányszor csak jól esik. :)
2011. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Olyan nincs,hogy illő meg kötelező!A qrváknak kötelező ha fizetnek érte!

Mindig amikor mind a ketten megkívánjátok egymást.

2011. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bix ***** válasza:

nálunk 1.5 év után is megvan átlagban a napi 1:) de van akinél ennél kevesebb után is a heti 1-2 és az is nyűg az egyik félnek...


ha megvan még az izgalom és a szerelem akkor nincs akadály, akár naponta többször is neki lehet esni:) nincs olyan hogy illik, ahányszor jól esik.

2011. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy illik :D Mi csak havonta párszor szexelünk, együtt élünk, napi 8-10 órákat dolgozunk, hétvégén örülünk, hogy lehet pihenni.
2011. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen h. illő.Akkor amikor nektek jó.Mindenkinek mások az igényei.Pl. akollégám férje(50 éves) minden nap vagy 2-szer szeretné,de pl. az én barátom(24)heti 1-2 alkalommal kívánja, én egy kicsit többször,de persze nem lehet eröltetni semmit.Szóval kinek mi.
2011. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj, hogy offolok rád, de el vagy tévedve.


Az egy dolog, hogy nincs párkapcsolatban olyan, hogy illő. Szabad akarat és vágy.

A baj ami a kérdésedből árad, hogy nem a magad életét akarod élni.

Tényleg mi mondjuk meg, hogy hányszor szexeljetek?!


Én naponta 3-4 alkalommal vagyok szexelek, de azért, mert kívánom.

Ráadásul nem úgy, mint az előző kapcsolataimban, ahol a férfi igényeihez alkalmazkodva éltem a nemi életem, hanem elengedtem a megfelelni vágyást és a birtoklást és csupán boldog vagyok vele.


Ajánlom minden nőnek, mert szerintem nem állapot, hogy a kezdetetekben napi (akár többszöri) szeretkezéseket bevállalnak, ami nem az ő étvágyukhoz való, mert akkor idővel sajnos "megundorodnak" a feladattól, kibúvókat keresnek alkalomról alkalomra. Ha elhatalmasodik a probléma, nagy tünete, hogy álmosodsz, amint a párod a közeledbe ér.


Szóval annyiszor szerelmeskedj, ahányszor neked jól esik.

2011. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10.22

Miért írtad azt, hogy akár napi többszöri szeretkezéseket is bevállalnak, ha nincs is kedvük? Én eddig úgy vettem észre, hogy ha jó a szex, akkor a lányoknak semmi kifogásuk ellene.

2011. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy illő. Ahányszor szeretnétek. Ha Neked esetleg kevés az együttlétek száma, akkor közölheted a pároddal, hogy esetleg Te hányszor szeretnél minimum szeretkezni...bár ezt így fiatalon még nem szokták.

De egyébként, amíg fiatalok vagyunk (picit idősebb vagyok, mint Ti, de csak pár évvel), minél többször. De nem azért mert illő, hanem mert baromi jó:)

2011. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10.48

Az a baj, hogy szinte minden nőbe bele van nevelve a kapcsolatfüggőség. A fiúknak mondják, hogy boldoguljanak a világban, stabil hátteret teremtsenek, a lányoknak meg, hogy majd milyen jó feleség és anya lesznek. Tudom, nagyon kisarkítottam, ehhez több tényező is hozzájön, de ez egy társadalmi-neveltetésbeli alap.


Innentől a nő, ha veled képzeli a jövőt, mindent megtesz, hogy boldogok legyetek. Igen, részben feladja magát.

Persze ez a férfi oldaláról is működik és persze ennek vannak olyan részei, amik nem okoznak törést, felvehetsz több "új szokást" anélkül, hogy megtörnél.

A szexben viszont nem szabad mellébeszélni, mert az egyik legveszélyesebb játék és mindig visszaüt.


A probléma, hogy sok nő bevállal olyanokat a kapcsolatban, amik nem belőle fakadnak, de a pozitív visszajelzésnek köszönhetően a homokba tudják dugni a fejüket és el is tudják magukkal hitetni egy darabig, hogy minden jól működik, pedig valójában megerőszakolják magukat.

És igen, ebbe a kategóriába tartozik az olyan szex is, amit nem kíván, csak te ráhangolod, meghozod a kedvét.


Ezek korai jelek, ki lehet húzni a dolgokat évekre, évtizedekre, de előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.

2011. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!