Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran "illő" szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bacher Martina kérdése:

Milyen gyakran "illő" szexelni?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, én pedig 20. Kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt. Együtt élünk. Hányszor illendő csinálni mondjuk hetente?
2011. ápr. 6. 08:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Épp ezért írtam azt az "illő" szót idézőjelbe, mert gondoltam, hogy ebből félreértés lett... Máshogy kellett volna megfogalmaznom. Úgy is kérdezhettem volna, hogy kb mi az átlagos mennyiség...?

A párommal napi minimum 1-szer vagyunk együtt, de általában inkább 2, esetenként 3 is... Nekem ez sokszor sok. Próbáltam beszélni vele erről, mert a napi 1 nekem elég lenne (és van amikor esetleg az embernek nincs kedve, és miért kellene ez törvényszerű legyen, hogy minden nap...?!) Az volt a reakciója, hogy a férfiaknak megvannak az igényeik ilyen téren...

Ezért akartam megtudni, hogy mi a normális...

2011. ápr. 6. 12:46
 12/12 anonim válasza:
Erre nyugodtan mondhattad volna, hogy megvannak a Te igényeid is... Neki miért nem kellene alkalmazkodnia hozzád??? Hmmm? Gondolkozz és, ha valami nem tetszik, vágj vissza, és előbb-utóbb meg tudjátok majd beszélni...
2011. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!