Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jobb a körülmetélt pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb a körülmetélt pénisz?

Figyelt kérdés

nekem nincs körülmetélve és nem is akarom. csak kiváncsi vagyok hogy a lányok mit szeretnek jobban?

és hogy kb. hány százalakéka a magyar férfiaknak van körülmetélve?

mert már lassan ugy érzem hogy ciki ha valaki nincs körülmetélve.


2008. febr. 12. 21:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
84%

Egeszen veletlenul erintett vagyok a temaban ;)

Az arany 2:2. Avagy a 4 partnerem kozul 2 korul volt metelve 2 meg nem. Egyik sem egyeszakas dolog volt... szoval tobbszor tortent meg a dolog. En egyaltalan nem ereztem kulonbseget, de abban viszont lehet valami igazsag hogy a korulmetelt ferfiak kesobb elveznek el... sokkal kesobb. Fogalmam sincs hogy a magyarok hany % lehet korulmetelve /az a ket srac nem magyar volt/ de szerintem olyan 10%, de mondom hogy ez csak egy tipp.

2008. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Hm ilyen kérdésen még életemben nem gondolkodtam....tényleg avylon hány %-a?De szerintem csak azok vannak,akik vagy betegek voltak,vagy a vallásuk miatt.Többre nem tudok gondolni...
2008. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Az én arányom: 8- ból 1 volt körülmetélve, mind magyar. Az az egy fitymaszűkületes volt, azért kellett. Szerintem higiéniai szempontból nem mindegy, hogy vki körül van- e metélve, ők uyganis könnyebben, jobban tisztán tudják tartani magukat "ott". Élvezet szempontbjából a lánynak mindegy, a fiúknak pedig tovább tart míg elélveznek, mert a makkjuk állandóan szabadon van, így nem annyira érzékeny, mint a körülmetéletleneké.
2008. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
ÉN 2 ÉVE ÉLEK EGY FIUVAL AKI KÖRÜL VAN METÉLVE.AZ NEM IGAZ LEGALÄBBIS AZ ÉN TAPASZTALATOM SZERINT HOGY KÉSÖBB ÉS NEHEZEBBEN ÉLVEZ EL,SÖT....AZ TELJES MÉRTÉKBEN IGAZ HOGY NAGYON HIGÉNIKUS,EZÉRT IS SZAVAZOK AZ ILYEN SRACOKRA.LEHET MAGYARORSZAGON EZ DIVAT,VISZONT ELARULOM,HOGY A MUSZLIMOKNAL KEZDÖDÖTT EZ,NEM DIVATKÉNT..NEKIK MAR GYEREKKORUKBAN KÖRÜLMETÉLIK VALLASUK ÉS A HIGÉNIA MIATT.NEM CIKI HA NEM VAGY KÖRÜLMETÉLVE,DE NEM HATRANY HA MEGTESZED
2008. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha vallási, vagy egészségügyi okból szükséges, érthető. Viszont 'csak úgy' körülmetéltetni halál felesleges. Higiéniai szempont? Ugyan!! Aki ad magára, meg tudja mosni a körülmetéletlent is! Ha meg nem, hát nem maradok vele. Ebből hátrányt én még soha nem tapasztaltam. Egy metélt barátom volt.

Szerintem egyáltalán nem ciki, én személy szerint jobban szeretem a 'hagyományost'.

2008. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki ha nem vagy körülmetélve. Egyébként az egyetlen előnye, hogy könnyebb tisztántartani. A körülmetél férfiak feleségei között sokkal kisebb a méhnyakrákban szenvedők száma emiatt. Na de én azt mondom (bár nő vagyok és ugye csak inkább gondolom), hogy akkor is megtudod rendesen mosni ha nem metélteted körül. A fitymát jól hátrahúzva, a teljes makkor, a perem alatt is, és máris épp olyan patyolat, mint a körülmetélteké. És ezzel a párod egészségéért is tettél valamit :)
2008. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát minden Ábrahámmal kezdődött (nem igazán a muszlimok kezdték).

Nekem 1 éve van olyan pasim aki körül van metélve és én is rá szavazok de semmi probléma sincs a másik "fajtával":) Nekem mondjuk a bőr nélküli most jobban tetszik.. Ja és az nem igaz hogy később mennek el, mert például a pasim nagyon hamar elmegy.

Hogy lehet az ciki hogy valaki nincs körülmetélve?? Hiszen ez teljesen normális ahogy isten adta. Jó hát ő adta a szőröket is ugye amit mi most tépdesünk meg vagdosunk kifele... Mik vannak!! Nem tudtam hogy a körülmetélés divat lett.

2008. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


az utolsó hozzászolonak üzenem hogy az emo-kor után igen lehet ez lesz az uj divat. :-)

2008. febr. 13. 19:50
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Én is úgy gondolom, hogy a nem körülmetélt péniszt is ugyanúgy tisztán lehet tartani, csak áldozni kell rá 10 mpet és figyelmet, türelmet.

Nekem is az a véleményem, és páromnak főleg, hogy ő ki sembírná,ha a fitymáját nem védené a bőr, és állandóan szabadon lenne. Tehát ezért mennek el később az ilyen pasik, mert mindig ingernek vannak kitéve, és megszokják.

Divatból nem érdemes, nálunk ez még nem divat, nem úgy, mint amerikában.

Én személy szerint még sosem láttam körülmetélt pasit, de kiváncsi lennéke egyre.-)

2008. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Nos, figyelj, először is lelked rajta, ha meg akarod csinálni... én fiúként nem vállalkoznék rá, ugyanis rettegek mindenféle tűtől... és állítólag nem egy kellemes dolog a műtét.

Én is ismerek olyan embert, aki körül van metélve, az illető a legjobb barátom, de neki még újszülött kora után csinálták.

Úgyhogy ha elhatároztad magad, akkor hajrá, de ha adhatok egy tippet, előtte próbáld ki, hogy a fitymát tartósan visszahúzva hagyod az alsógatyában. Ha nem zavar, és úgyhagyod, akkor a bőr egy-két éven belül megrövidül.

2008. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!