Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jobb a körülmetélt pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb a körülmetélt pénisz?

Figyelt kérdés

nekem nincs körülmetélve és nem is akarom. csak kiváncsi vagyok hogy a lányok mit szeretnek jobban?

és hogy kb. hány százalakéka a magyar férfiaknak van körülmetélve?

mert már lassan ugy érzem hogy ciki ha valaki nincs körülmetélve.


2008. febr. 12. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én már 8 éves korom óta körü vagyok metélve! Nekem is fitymaszűkületem volt. Nem tudom, hogy fitymával milyen a szex, de nekem még egy barátnőm sem panaszkodott. Sőt, kifejezetten élvezi(k), hogy körülmetélt vagyok, mivel hosszabb ideig birom az ágyban, így ő(k) is hosszabban élvez(nek).:D Azt viszont hülyeségnek tartom, hogy csupán divatból körülmetéltesse valaki magát.
2008. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Mint minden gyereket, úgy engem is az anyukám fürdetett. Feltűnt neki fitymaszűkületem, ezért orvoshoz vitt. Így lettem körülmetélt. Egy hasonló fórumon "kicsúszott a számon", hogy mindezt azért sem bánom így utólag, mert a lányok imádják, és higiénikusabb is. Ezután szinte özönlöttek a becsmérlő kritikák. Persze mondanom se kell, nem a lányoktól, hanem "bőrhuzatos" férfitársaimtól. Ezeken csak mosolyogtam. Személyes sértésnek vették, hogy én, mint "műtött" jobbnak találom magam, mint amilyenek ők. Szó sincs erről, párfüggő ez a kérdés. Az viszont tény, hogy így nincs kellemetlen lerakódás a nem létező fityma alatt, a barátnőm egy kellemes esti séta során hirtelen felindulásból bármikor letérdel elém, és leszop. Úgyhogy jól megvagyok így:)
2011. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Azt még hozzáteszem, hogy ha nincs fityma, a szeretkezés során (behatolás kedvesünk puncijába) a makk pereme minden mozdulatnál izgalmat okoz szívünk Hölgyének. De ezzel be is fejezem a témát, még mielőtt véremet kívánnák a fitymások:)
2011. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
95%
Azért megnézném azokat a csajokat, akik itt okoskodnak, hogyha igényes a metéletlen hapsi akkor van olyan tiszta, mint a körülmetélt, ha egy izzasztó nap után leakarnak feküdni a szerencséssel. :))
2011. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

Nekem nagyon gáz, kiszáradt a makk, fáj, feszül, amikor mereven használnám, hámlik, foltosodik... kérges, érdes tapintású

Rondák a varratok helyei és a cikkcakkos vágás is

Alig érzek vele valamit, nagyon para

2011. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

Én is csak rosszakat tudok mondani a körülmetéltségről, soha életemben nem láttam még előnyét, SOHA

Csak a hátrányát láttam

2011. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Legutobbi 2 hozzaszolonak: Akkor valami problema lehet, esetleg betegseg. Szerintem forduljatok orvoshoz.
2011. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
Amugy ez olyan mint az orrsovenyferdules mutet. Gyakran csak masodjara sikerul. Szemelyes tapasztalatom ez. A masodik ˝¨metelesem˝ utan lett igazan jo a cerka.
2011. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
Kedves utolsó, szerintem fordultam orvoshoz, nem is egyhez, ez sajnos ilyen, nem mindegyik körülmetélt jár jól a körülmetéléssel, ez a szomorú tény
2011. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!