Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » AIDS vizsgálat hogy zajlik?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AIDS vizsgálat hogy zajlik? Nagy kérés a barátomtól, ha félek? Megértené?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel alakul a dolog,viszont rengeteg egyéjszakás kalandja volt már. Nekem 1 hónapja udvarol, nagyon aranyos, nagyon szeret,látszik rajta,tehát biztos,hogy nem csak arra kellek neki. A problémám az,hogy eléggé bizonytalan vagyok, hogy esetleg HIV fertőzött-e vagy nem.Már finoman rákérdeztem,de azt válaszolta,h. tudná ha lenne valami betegsége. Viszont ennek nincsenek az elején tünetei és sosem lehetünk elég biztosak. Hogyan kérjem meg vagy vegyem rá arra,hogy elvégezzen egy vizsgálatot,mielőtt megtörténne közöttünk az együttlét és hogyan zajlik egy ilyen AIDS teszt?
2011. ápr. 24. 20:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajna tárgytalan. Összejött mással. Várható volt..:(
2011. ápr. 29. 22:44
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!