Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőnapra - egy csokor virág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnapra - egy csokor virág mellett - egy bilincset kaptam a barátomtól. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt. Semmi jónak nem vagyok az elrontója, de egy kicsit meglepődtem. Rám akarta tenni, de nem hagytam, pedig megbízom benne. Fagyos hangulatban váltunk el. Most mit csináljak szerintetek?
2009. márc. 8. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm, hat hónap után kapott tőlem egy vibrátort szülinapi ajándéka mellé :-) Jót röhögött rajta, aznap kipróbáltuk ^^ aztán mikor kiutaztam külföldre 2 hétre, vettem egy bránermásolót (www.himbilimbi.hu)m és megkapta a csodaművet, nevettünk rajta, majd kiderült míg nem voltam otthon használta is. Kapott tőlem nőnapra nagy csokor rózsát, bonbont, wellnes hétvégét, rózsaszín szőrős bilincset, és rezgő golyókat is :) Mi ezeket poénra vesszük, nem sértődünk meg rajta.,
2009. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Nem kell földhöz ragadtnek lenni! Ha meg annyira nem tetszik, mondd meg neki, hogy nem jön be az ilyen ajándék. Én pár nap mután is örültem volna ilyennek, nem még 2 hónap után.
2009. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este beismertem Neki, hogy hülye-hisztis rosszkislány voltam. Közöltem Vele, hogy ha emiatt akar, akkor "büntessen" meg, de ezzel egy időben a kezébe nyomtam a bilincset és odanyújtottam két kezemet vigyorogva....A karperec felkerült rám...és soha ilyen kényztetésben nem volt még részem..
2009. márc. 10. 11:29
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis nagyöröm volt az a bilincs. xD
2014. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!