Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elengedi magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedi magam teljesen, hogy csinálhassa a dolgát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amikor a barátommal vagyok folyton kiakar nyalni.De nagyon szereti csinálni.mind2őnknek a másik volt az első, és én nem mindig hagyom, és ha már mennék elfele leállitom.de nem tudom hogy miért teszem ezt.Nagyon lelkesen csinálja, és ennek örülök, de akkor miért nem tudom engedni?Mit tehetnék, hogy ellazuljak teljesen és hagyjam hogy csinálja?
2011. máj. 9. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy több idő kell a teljes ellazuláshoz. Soha ne erőltessétek. Mindig csak azt és addig, ami jól esik. Idővel egyre több ilyen dolog lesz. Ezeket a dolgokat meg kell egymással beszélni.
2011. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy üveg vodka hidd el segíteni fog. :)

Na jó a viccet félre téve. Anno sajnos Nálam is ez volt a probléma, de nem tudom miért, de egy idő után ez megoldódott, talán azért mert Nekem Ő volt az első és az ügyetlenségem véget úgy gondoltam a tudatalattimban, hogy lehet Neki majd nem tudok örömet szerezni.

Bocsi ha nem volt hasznos a válasz!

2011. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Téged le kell kötözni az ágyhoz, akkor úgy is megadod magad, mivel nem tudsz mit csinálni.

Aztán meg úszni fogsz a rózsaszín felhők között!

Ennyi!

2011. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
én lefognálak és szétnyalnálak tuti elmennél én már tettem ilyet:D sírt a csaj akkorát élvezett és utána megcsókolt szenvedélyesen az volt a fantasztikus remegve:D
2011. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mi együtt veszitettük el a szüezzésgünket, és ezáltal nagyon kötődöm hozzá.már 3 éve együtt vagyunk.nem erölteti mert szeretem ha csinálja, meg nagyon jó de valamiért mégis elhuzódok.nem tudom hogy miért.és ha mennék elfele akkor nem engedem hogy folytassa.
2011. máj. 9. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell a rizsa kisanyám, vagy add meg a pasid emiljét és megírjuk neki mi, vagy vegyél egy bilincset.. :D

Nincs más megoldás!

Ezt hívják szelíd erőszaknak.

:)

2011. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak egyszer vegyél erőt magadon és hagyd neki végig csinálni többé lehet nem akarod majd leállítani
2011. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát amikor csinálja és arábbnyomom, és leállitom mindig lefogja a combomat és azt mnodja h hagyam mán had csinája.

De neki tudom csinálni rendesen, ck entmudom hogy miért van ez igy.

2011. máj. 9. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis egy kicsit gátlásos vagy?

Egy férfinek sincs jobb érzés mint látni, hogy a párja mekkorát élvez és egész testében remeg, megvonaglik, hihetetlen.

Óriási dolgot hagysz ki ha abbahagyod. Ne tedd, vagy kérd meg a párod, hogy folytassa akkor is ha nemet mondasz :)

2011. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már mondta hogy ha ezt fogom csinálni kikötöz az ágyhoz hogy legyek nyugton.mert azt mnodja hogy én ha kényeztetem őt orálisan őis szeretne engem, meg ha nemis csinálom neki ő akkor is akarja, mert azt mondja h szereti csinálni és nagyon felizgatja.megpróbálom hagyni magam mosmár.ma kipróbálnám ck kár h stoppon vagyok.valahogy kell hagynom magam, mert mindig vágyok arra h elmenjek úgy hogy kinyal, de nem adok rá lehetőséget mert mnidig félbeszakitom.
2011. máj. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!