Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a helyzet, h a pasim mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, h a pasim mikor kimegyunk setalni valahova erdobe, akkor ott rendesen csokolozunk meg megfogja a kezem de jovunk visszafele akkor hirtelen elengedi es meg puszit se ad.Ezt miert csinalja folyamatosan?

Figyelt kérdés

(Ez akkor van mikor mar hazak fele jovunk)de pl mikor feljon hozzam es kikeserem akkor a utcan se akar megcsokolni vagy ha valahol oszefutunk akkor se...szegyel vagy mi?? pedig nem vagyok csunya....jah en 16vagyok o 15...nemtudom mit tegyek...pedig mar 7honapja lessz h egyutt vagyunk eddig se csinalta de gondoltam h megvaltzik mar mondtam neki de o aztmondja h fel h sszulei megtudnanak valmit rolunk...pedig mar sztem sejtik...na mind1...valmit probaljatok leygszi segitenni:)


koszi a valaszokat es bocsika a hibakert:S


2008. okt. 14. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!


ha szégyenli mások előtt vagy szülei előtt a kapcsolatotokat, akkor ő egy balfasz! már boccs... Tök mind1 hogy szép, vagy nem szép a lány - jelen esetben te - a szerelemben (ha komolyan gondolja valaki) nincs "de" és "ha" Szerintem a szülei is jól tudják neki, hogy már korban van, és jönnek-mennek a csajok stb.... szóval ->


Ülj le vele, és szépen, rendesen, alaposan beszéld át vele a helyzetet!

2008. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már nemazért, de a többség fiú büszke arra ha csaja van, szal itt valami nagy gond lehet :D
2008. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit erre akartam célozni előző válaszomban.
2008. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom..de az a hejzet h en ma sokszor beszelgettem vele es semmi...esetleg van valami otletetek h mit mondjak neki?
2008. okt. 14. 17:58
 5/8 anonim válasza:

beszélj vele még még még,amig meg nem érti.

ha nem érti meg szólj megverem :D

2008. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de itt valami komoly gond lehet. Ezen kívűl esetleg nem csinált valami furcsát mostanában? (ingerült, ha telefonál odaébbmegy, hogy ne halld). Igen, ezzel arra célzok, hogy nincs valakije? Mert más oka nem igazán lehet arra, hogy így viselkedjen (a leírtak alapján)
2008. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom h mi lehet leve, de lehet h semmi! Én sem szeretek mások előt nyalakodni falakodni! És azt sem szeretem mikor pl. buszmegálloban melletem egy pár smárol naon hevesen! Rem vlmt segítettem!
2008. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonomn valaszaitokat de nemcsinal semmi ojant h odebbmegy ha telefonal mas csaja nemhiszem, hogy van az ecceruen nem valla ra...az 10000%h nincs csaja...
2008. okt. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!