Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti erre hogy reagalnat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti erre hogy reagalnatok? Mit tennetek? (intim meret ismet)

Figyelt kérdés

Kineztek magatoknak egy jo pasit (akar komoly, akar csak alkalmi kapcsolatra), aki kedves, intelligens, humoros... am kesobb kiderul, hogy a penisze nem mondhato eppenseggel nagy meretunek! Csalodnatok? Mar nem tartanatok annyira jo pasinak? Megbukna a szemetekben? Esetleg rogton dobnatok, vagy meg a szex elott tudakozodnatok a mereteket illetoen?

Egyeltalan mi az a hatar, ami alatt mar tenyleg kicsinek es/vagy vekonynak tartotok egy peniszt?

Ha nem lennetek megelegedve a srac meretevel, akkor megmondanatok neki, hogy szerintetek kicsi?


2011. máj. 19. 10:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%
A nőknek meg ha kicsi a melle vagy túl tág neki mindjárt ki kell dobni? Ne haragudjál már de az a csaj aki méret miatt dob ki valakit az megérdemelné, hogy minden szex fájdalmas legyen neki.
2011. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne rágódj. Nincs kis farok, csak ügyetlen. Az meg ránézésre nem derül ki.
2011. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy, ha nem 5cm merev állapotban, hanem mondjuk 12-13-14 ami ugyebár nem egy egetrengető méret, de azért már a kezedbe tudod fogni :P Akkor megér egy próbát. Sztem érdeklődni semmi esetre ne érdeklődj előre iránta. Mert könnyen lehet hogy szájhős... Ha meg esetleg egy régebbi partnerétől szeretnél informálódni, azt megteheted, de a régiek meg simán lehetnek rosszindulatúak. Szóval szerintem próbáld ki és kész. Attól nem kell összeházasodnotok. Sőt az is lehet, hogy 100* jobban bánik mondjuk egy 15centissel, mint más a 25centisével, és az is lehet, hogy ha nem is a farkával, hanem pl. a szájával úgy ki tud elégíteni, mint senki más. Szóval elég ha a rossz szex után ábrándulsz csak ki belőle.
2011. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan pasinak láttam a "kicsi"szerszámját aki alapból nem jött be nekem.AMúgy amíg nem vagyok szerelmes addig lehet zavarna,de az is kérdés kinek mi a kicsi,mert ha így is élvezhető akkor semmi gond.Amúgy szerintem az átmérő jobban számít mint a hosszúság.AMúgy az a fiú akinek kicsi volt,annak most van egy barátnője és már több mint 5 éve együtt vannak, szóval azt a lányt nem zavarja.Szóval vannak akik így is találnak párt.
2011. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 szamóca. ***** válasza:
100%

minden álszentkedést félretéve...

mennyire kicsi farokról van szó pontosan?:DDD

2011. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

A 15 centis mióta kicsi??? Szálljatok le a földre, ez nálunk az átlagos méret (sőt még a 14 is az).

20/L

2011. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
egyik legjobb volt pasimnak,(mármint kinézetre és belsőre,de főleg kinézettre test,arc,minden!)is elég kicsi volt,de amit az ágyba tudott velem művelni az vitte a pálmát! nem számít számomra a méret,de azért ne 5 centis legyen.:)
2011. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Mondjuk hosszra ugy 15 cm, atmerore kb. 3,5 cm merev allapotban...
2011. máj. 19. 17:34
 9/45 szamóca. ***** válasza:
100%

az nem kicsi.

teljesen oké.

ha 10 alatt van akkor lehet elkezdeni gondolkodni meg aggodalmaskodni :)

2011. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik kommentet én írtam. Kérlek olvasd el még egyszer, s ne írj marhaságokat..Elég tapasztalatlan lehetsz..
2011. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!