Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti erre hogy reagalnat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti erre hogy reagalnatok? Mit tennetek? (intim meret ismet)

Figyelt kérdés

Kineztek magatoknak egy jo pasit (akar komoly, akar csak alkalmi kapcsolatra), aki kedves, intelligens, humoros... am kesobb kiderul, hogy a penisze nem mondhato eppenseggel nagy meretunek! Csalodnatok? Mar nem tartanatok annyira jo pasinak? Megbukna a szemetekben? Esetleg rogton dobnatok, vagy meg a szex elott tudakozodnatok a mereteket illetoen?

Egyeltalan mi az a hatar, ami alatt mar tenyleg kicsinek es/vagy vekonynak tartotok egy peniszt?

Ha nem lennetek megelegedve a srac meretevel, akkor megmondanatok neki, hogy szerintetek kicsi?


2011. máj. 19. 10:36
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
9%
100kg-os lány vonzó? na ne röhögtess. az egyetlen vonzó tulajdonságuk, hogy könnyen kaphatóak pont azért , mert a kutyának se kelenek....21/f
2011. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Koszi megint a valaszokat!


A 19 eves lany valaszolo bizonyitasa kulonosen tetszett! Egy racionalisan gondolkodo lany... hm, ez azert eleg ritka...:D


Igaz, hogy a peniszmeret genetikailag adott es nem lehet valtoztatni rajta es megertem, hogy a szorongasnak semmi ertelme, sot azt is megertem, hogy ha egy lanynak nem felel meg az en meretem, vagy neadjisten kinevetne miatta, az sem az en hibam es nem kell magamra venni... mindezt kepes vagyok felfogni.... csak az a sz*r erzes ne lenne, hogy ezzel a merettel nem vagyok eleg ferfias es hogy valoszinuleg nagyon sok olyan lany van, akinel az enyem mar atcsuszna a nem megfelelo kategoriaba...


De lehet, hogy nalam tenyleg "csak" az a baj, hogy lankadtan nagyon picire osszemegy es ezert hiszem azt, hogy nekem nem megfelelo a meretem mereven sem!

2011. máj. 27. 11:33
 43/45 anonim ***** válasza:

Ha tetszett, akkor ezt is be tudom neked bizonyítani. :D:D

(Vizsgákra tanulok közben, és az agyamra ment valószínűleg. :D)


Azt már bebizonyítottuk, hogy amikor már benne vagy, akkor jó. De akkor hol tud még nem-megfelelni? Amikor megnézni/megfogja.

Alaplépés: A 12 cm-es már pénisznek minősül.

Indukciós lépés: Tegyük fel, hogy egy k cm hosszú pénisz úgy néz ki, mint egy pénisz. Bizonyítsuk k+1-re is ezt. Azt már korábban megállapítottuk, hogy 1 cm különbség a fiúknak sem számít, és a lányok sem veszik észre. Így az állítás igaz k+1-re is.

Így teljes indukcióval bebizonyítottuk.


Látod, ebbe beleesik a 14 és a 17 cm is. :P


Amúgy meg nézd meg akár itt gyk-n is a "görbe vagy nem görbe?" "jobbra vagy balra görbüljön?" "ekkora kicsi?" és stb kérdések mellett nem egy olyat is találsz, h "lányok, vérpénisz vagy húspénisz?" és az átlag válasz az, hogy a "vérpénszit" jobban szeretjük, de igazából mindegy. Az az, amelyik picire összemegy, aztán jó nagyra megnő.


Most gondolj bele, mikor látja egy csaj úgy, hogy kicsi? Szex UTÁN. Ilyenkor már kiderült, h jó voltál, és teljesen mindegy, mekkorára fog összemenni, ha a csaj kommentálni akarja, akkor az lesz, h "de aranyos amikor ilyen pici." Ha ezt hallod, NEM azért van, mert a tiéd szánalmasan kicsire összemegy, hanem mert arányában kisebb lett. Tök mindegy, mennyivel, senkit nem érdekel. Csak ari, mert éppen nem áll, és a csaj valamit mondani akart.

A másik eset az, hha pl elmész vele zuhanyozni/fürdeni. Itt előfordulhat, h az elején még nem áll. Ez meg még ilyen "optikai tuning" is neked, mert arányában sokkal nagyobbra nő meg, a csaj meg örül a fejének, hogy mennyire felizgatott. Amelyik alapból is majdnem akkora, mint állva, az mitől lenne JOBB? Csak útbanvan, amikor nem használod, és egyébként sem olyan látványos, ha megnő. :D


19/N megint

2011. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

19/N: koszi szepen!:D


Ha ilyen meggyozoen tudsz peniszugyben bizonyitani, azt hiszem, a vizsgakkal sem lesz semmi gondod...:D


Sok sikert es koszi a valaszt!

2011. máj. 27. 14:26
 45/45 anonim ***** válasza:

Köszönöm én is, mint a kérdező sorstársa. viszont nincs a pénisz nyugalmi és rektált mérete közötti összefüggésnek valami akszióma rendszere, hogy pl egy tetszőleges pénisz méretén felvett tetszőleges pont tökéletesen megfelelő, ha

a pénisz mérete nem lehet negatív

lankadt álapotban az erekció valószínűsége 0,

A nyugalmi, és az erektált méret különbsége min 1 cm, max 7 cm lehet? :D

24/f

2011. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!