Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha egy 23 éves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy 23 éves lány folyamatosan lefekszik egy 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves fiú vagyok. Tudom, nem szabadna ebbe a témakörbe írnom, de elég érettnek tartom magam ehhez. Van egy 23 éves úgymond "barátnőm", akivel csak szexelünk. Most biztos azt gondoljátok hogy ez a csaj egy komplett idióta, pedofil, és még sorolhatnám... De nem! Egy nagyon szép, okos és művelt lányról van szó! Én szeretnék többet is, de már majd egy éve azzal győzköd, hogy túl fiatal vagyok ahhoz, hogy publikáljuk ezt a "kapcsolatot". De ha ennyire fiatal vagyok, akkor minek fekszik le velem?! Vagy csak szégyell engem?
2011. máj. 19. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szex és a szerelem két külön dolog. Az egyik a testi vágyat elégíti csak ki kifejezetten. Lehet, hogy csak testileg vonzod őt és neki ez bőven elég.
2011. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Haver lennék a helyedben! Csak gratulálni tudok, így tovább!
2011. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mit kezdjen egy 16 évessel? Szex az szex, azzal nincs gond, de egyrészt az érettségetek, másrészt a státuszotok annyira eltér, hogy lehetetlen egy ilyen kapcsolatot nyíltan vállalni, nem működne amúgy sem. Ő felnőtt, te meg még gyerek vagy, iskolába jársz még pár évig, ő meg dolgozik (legalábbis kéne neki).
2011. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csak testileg vonzom őt. De nem akarja felvállalni. És ez kicsit kellemetlen nekem folyamatosan bujkálni, stb.


Kössz haver :D

2011. máj. 19. 14:43
 5/17 A kérdező kommentje:
Most fejezi az egyetemet. Egyébként én úgy vagyok vele, ha két ember szereti egymást, akkor a kor nem számít.
2011. máj. 19. 14:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez igaz, hogy a szerelemnél a kor nem számít. Lennék a helyedben! :D
2011. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megakarja várni amih 18 leszel.
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igazad van. De ha nem vállal, akkor nem szeret igazán. Vonzod és jó szexpartner vagy, de nem szerelmes.
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

öcsém azért kefél veled,mert be tud magának nevelni személyre szabottan.élvezd és szard le.

kézenfogva nem fog végigmenni veled az utcán.

ha szerelmes lettél az sz.r ügy.

24/ff

2011. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Irigyellek:(
2011. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!