Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj, ha egy nő nem szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy nő nem szereti az orális sexet?

Figyelt kérdés
Lehet ez modjuk egy szakitási ok egy párnál?Én undorodom töle!Miért olyan fontos ez?
2009. márc. 14. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Pasija válogatja. Lehet találsz olyat aki ezt nem igényli, de én nem tudnám e nélkül elképzelni a szexuális életünket. Nagyon imádom...
2009. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a parod szeret, akkor nem fog emiatt szakitani. van még sok jo dolog a szexben. de ha gumival probalod, akkor nem olyan rossz. persze amugy se, de ha ennyire nem akarod, akkor az marad.
2009. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret a pasi,akkor elfogadja,és pont.Szerintem nem lehet válóok.

Én sem ahhoz a pasihoz mentem hozzá,aki legjobb volt az ágyban,hanem akibe szerelmes voltam/vagyok.

2009. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gond, emiatt biztos nem hagynám ott a barátnőm. Tudom jól hogy sokan nem szeretik csinálni, én teljesen megértem.
2009. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

próbáltad már egyáltalán? mikor még nem csináltam én is undorítónak tartottam. el sem tudtam képzelni, hogy én valaha olyat tegyek. de aztán megismertem a mostani párom és tudtam, hogy szeretné, így hát megpróbálkoztam vele. azóta rákattantam. :)

háááát... ha nagyon szeretné, akkor lehet szakítás a dologból, de ha az nem is, akkor esetleg félre kacsint. de ez csak attól függ, hogy ez neki mennyire fontos, meg attól, hogy mennyire szeret téged.

2009. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Hm. Hát nem hiszem h váló ok lenne. Én mindig is gusztustalannak hittem. És mikor megpróbáltam - mert örömet akartam szerezni a páromnak (még nem akartam vele lefeküdni) valah elszállt a gondolat, h jesszusom ez olyan durva:S és 2x is megtette. Szerintem próbáld ki. Ha első próba után sem ,,kapsz rá,, a dologra akkor pedig üljetek le és beszéljétek meg. Ha igazán szeret, megérti.
2009. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
16:58 as * 2x is megtettem.
2009. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakításra nem elegendő ok, ez egyértelmű, részemről ha szerelem van, akkor minden további nélkül elfogadnám, de mindig is élne bennem a hiányérzet, mivel elképesztően élvezetes a dolog.. 24/F
2009. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen probáltam már,és nem tetszett!Nem is egyszer!Gusztustalannak tartom!Nem megy!
2009. márc. 14. 18:07
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha kinyal azt nem tartod gusztustalannak? Vagy ha a puncidban megy el és a végén folyik kifelé belőled az anyag? Vagy amikor a nyelvét a szádba dugja amikor csókolóztok? Vagy amikor bemész utána a wc-be és még érzed egy kicsit a szagát mert nem szellőzött ki rendesen? Vagy amikor reggel még nem mos fogat, de ad egy puszit a szádra? Vagy amikor egy hosszú forró nap után, amit munkával töltött érzed a hónaljszagát? Vagy amikor mosol rá és ifaféknyomos az alsónadrágja, vagy elviselhetetlenül büdös a lába?

Ettől nem undorodsz? Hmm?


Szereted te ezt a faszit elléggé? Mert úgy látom nem.


A kérdésedre a válaszom:

Nem, nem baj, majd keres magának a srác olyan lányt, aki szeret szopni, sőt élvezi is.


25/f

2009. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!