Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj, ha egy nő nem szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy nő nem szereti az orális sexet?

Figyelt kérdés
Lehet ez modjuk egy szakitási ok egy párnál?Én undorodom töle!Miért olyan fontos ez?
2009. márc. 14. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
előző:mért kell ilyen bunkón írogatni?? Nem szereti és kész. Én sem szeretem,pedig imádom a pasimat...de undorítónak tartom hogy belemenjen az az izé a számba...:S Max gumival vagyok hajlandó. Kedves kérdező,ne aggódj emiatt,sok hozzánk hasonló lány van még akik nem szeretnek sz...ni már bocs a kifejezésért...Nem értem mért baj ez,pasik közül se mindenki szeret nyalni.Ha meg emiatt elhagy,akkor nem is szeret igazán.
2009. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendszeresen tisztán tartott, frissen mosott szerszámnak nincs se szaga sem íze. Sokszor történt ez így, hogy a nő azért nem szerette csinálni, mert a pasi egyszerűen nem fordított elég időt a megfelelő tisztálkodásra. Ezzel kapcsolatban minden oké?
2009. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

25/f

Fel se fogtad a lényegét. Tök más a hüvelyi közösülés mint az orális. Sok embernek nem jön be. Elfogadni, hogy valaki egy biológiai lény (wc) ami szagokkal,nedvekkel jár, tök más mint a szexuális együttlétek örömeit nézni.

2009. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát akik széped,tisztelettel tudtak választ adni!!Az otromba válaszokat nem volt érdemes fel venni,az nem érdekel!!Aki csak ilyen modon tud válaszolni,az ne válaszoljon!Önfegyelem!!Ismered?
2009. márc. 15. 11:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!