Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki (lenne)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki (lenne)?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolaton kívül szexelni, mert már volt olyan, és nem vált be, viszont most nincs kilátásban senki, és nem akarok csak azért összejönni vkivel,hogy legyen, aki...

De a szexet ugyanúgy kívánom. Nagyon ciki lenne vmi segédeszközt venni (vibrátort, vagy ilyesmit)?

19 vagyok


2011. máj. 28. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megyek veled, segítek kiválasztani.:P Azt is megmutatnám, hogy hogyan használd.:P
2011. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó, első körben mondd el, hogy mit ajánlasz :D
2011. máj. 28. 16:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne ciki. Sok nő használ ilyet szóval szerintem ne parázz ilyen miatt. Nyugodtan menj el és vásárolj be. :)
2011. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ezeket a kütyüket erre találták ki.
2011. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ha nem lenne rá kereslet, nem nőtte volna ki magát ennyire ez az iparág. :)
2011. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tudom, csak nagyon prűd a környezetem, és már azért is furán érzem magam, hogy imádom a szexet
2011. máj. 28. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne ciki, ugyan. Ha esetleg nincs merszed üzletbe menni, akkor rendelhetsz a neten is, olyan csomagolással szállítják, hogy kívülálló nem tudja, mit is rendeltél. :)
2011. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te te vagy, ezt ne felejtsd el. Az hogy mások milyenek, az az ő dolguk. Nem biztos, hogy prűdek, lehet félnek erről beszélni. Valaki szereti a szexet, valaki nem, valaki nimfo, valaki aszexuális. Mindenkinek a magánügye, amiatt nem lehet valakit elítélni, vagy beskatulyázni szerintem, mert szereti a szexet, de amiatt sem, mert nem szereti.
2011. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16:12 vagyok. Miért nem elég neked az ujjacskád? Mondjuk ha jó csaj vagy szívesen besegítenék, nem kérnék érte semmit.:P
2011. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 16:21

igazad van, igen, és én nem is ítélem el őket, hanem fordítva!

Mert igenis beszélnek róla, ha beszélünk, és volt már, hogy én voltam leszólva, meg még nekem kellett hülyén érezni magam, mert szeretem a testem:S

2011. máj. 28. 16:32
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!