Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki (lenne)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki (lenne)?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolaton kívül szexelni, mert már volt olyan, és nem vált be, viszont most nincs kilátásban senki, és nem akarok csak azért összejönni vkivel,hogy legyen, aki...

De a szexet ugyanúgy kívánom. Nagyon ciki lenne vmi segédeszközt venni (vibrátort, vagy ilyesmit)?

19 vagyok


2011. máj. 28. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Soha ne érezd magad hülyén attól, hogy szereted a tested! A legtöbb lány csak álmodik erről :)

23/L

2011. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az eddigiekből kitűnik, hogy teljesen normálisan működsz!

Viszont kéne inkább keresned egy "laza kapcsolatot" mert egy darab szilikon meg sem közelíti egy tapasztalt férfi vagy lány érintését!

28F

2011. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja amúgy dehogy ciki! Sőt! Inkább érett gondolkodásra vall.
2011. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 18:48

Heteroszexuális vagyok:)

2011. máj. 28. 21:44
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:44

Én is, bár nálatok lányoknál, ezt nem mindig lehet biztosra tudni. ;)


Legközelebbi magányos perceidben gondolj rám! :) Telepatikusan is isteni vagyok! :D

2011. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!