Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhes lehetek? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? A barátommal lefeküdtünk. Védekeztünk, közben elszakadt az óvszer. Hozzá teszem, hogy nem bennem ment el. Tudom, az előváladék is tartalmaz "életképes" spermiumokat. épp ezért vagyok megijjedve ijedve. Bunkó válaszokat ne!

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, igen.
2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mikor szakadt el, és mikor vettétek észre és mikor múlott el a menstruációd...
2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Az én barátnőmmel is ez történt, de ma szerencsére megjött neki szóval én már nem aggódok...Reméljük nálad se lesz probléma!:)
2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A mensim kb egy hete múlt el.. Folyamatosan nézegette egyébként,hogy nincs-e elszakadva. És miután elment észre vette/vettük. (De nem bennem ment el)
2011. jún. 10. 21:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen,lehetsz terhes. Menj el orvoshoz!
2011. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Esemény utániról vélemény??
2011. jún. 10. 22:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de nem annyira sok rá az esély, mivel nem benned ment el. Viszont egy héttel a menstruáció után már könnyen előfordulhat peteérés, úgyhogy ha mégis került be spermium, abban az esetben megeshet nem túl nehezen.

Amúgy ejakuált mielőtt ez a gumis baleset történt? tehát pl második menet volt, vagy kielégítetted kézzel vagy orálisan előtte?

ha a 72 órában benne vagy még, akkor elgondolkozhatsz egy esemény utánin, de tudodnod kell, hogy abban nagyon durván sok hormon van, és nem túl egészséges vagy jó, meg az se 100% (de mondjuk óvszer se eleve)

mindenesetre az aktustól számítva 14 nap múlva érdemes egy terhességi tesztet elvégezned

2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha egy hete múlt el, akkor most van pont peteérésed...
2011. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem elégitettem sehogy.:) Hár 5.én múlt el..azaz 5napja..
2011. jún. 10. 22:08
 10/15 A kérdező kommentje:
*hát
2011. jún. 10. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!