Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert budos ott lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert budos ott lent?

Figyelt kérdés
Oral szex kozben nem jo "illata" van ott lent a pasimnak...alitollag furdik meg minden, mashol nem is erzek rajta kellemetlen szagot vagy ilyesmit...Hogy adjam a tudatara ezt h jobban torodjon a baratjaval??Nagyon kinos lenne a szemebe mondanom...
2008. febr. 22. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hàt igen,elég kellemetlen ha kényezteted pàrod,közbe meg majd meghalsz a kellemetlen szagtol...talàn nem rendesen tisztalkodik,lekell huzni a fitymat finoman és alatta is gondosan megtisztitani...nem kell hogy szolj,mert elhiszem hogy szégyelled,de avass be szex elött egy kellemes fürdést,vagy zuhanyt,és te tisztisd meg neki,ez lehet egy elöjàték a szexnek.én tiszta vagyok,de a partnerem gyakran mossa meg nekem,vagy borotvalja a nemi szervem persze ez oda vissza jàték.
2008. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohh igen, azt hiszem ennél nagyobb gáz talán nincs is.Általában azok a pasi pasik büdösek akik pisilnek és kész, tezsik is el.Viszont hogyha rászokik, arra, hogy pisi után egy wc papírral azt az utolsó csepp nedvet letörli a hívvesszőjéről akkor nem pálik be.De persze tudom, hogy nem lehet ezt így elmondani, mert fél az ember attól, hogy megsértődik stb.Hozzáteszem nekem is idő volt. Osztom az előttem szólónak a véleményét, esetleg miután az már bejön, akkor rá tudod vezetni úgy, hogy meséled neki, mit hallottál, sokan megtörlik és akkor nem pálik be a fityma alatti rész, így mindig "akcióra kész-" a barátja és te mennyire szereted ezt.:O)

Nem tudom, hogy segítettem-e..

Üdv

2008. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat kínos a szitu! De szerintem is próbálj meg egy közös fürdőzést megejteni, mint előjáték, vagy valami storyt találj ki, hogy az egyik fiú ismerődöd hogy járt, mert nem megfelelően tisztította, és szegénynek orvoshoz kellett mennie, stb...jobban nem tudok. De valamit lépned kell. Ez hosszú távon nem lesz jó.
2008. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Huuu a valaszokat olvasvan, rajottem, hogy en egy bunko vagyok...en kerek-perec megmondtam a kedvesemnek anno, hogy kellemetlen szag terjeng odalenn es nem kivanom a szamba venni igy a legnemesebb testreszet, sot szex sem valoszinusitheto...azota sok ido eltelt o a ferjem es mondhatom, nagyon tiszta! De melobol hazaesve furdes nelkul nincs szex az biztos. Nagyon ugyel ra, hogy megegyszer elo ne forduljon az ilyesmi.

Lehet, hogy az oszinteseg celravezet? Lehet neki cikibb volt mint nekem?

Szep a furodjunk egyutt stb...de en hiszek az oszintesegben.

2008. febr. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

csatlakoznék az előttem szólóhoz.

már miért lenne kínos szitu? ha valami nem frankó, akkor beszélünk róla, van szánk nem? Nekem most is szól a feleségem, hogyha munkából izzadtan hazatérek, hogy menjünk fürödni, mert izzadságszagom van. Aztán megfürdünk, és megmosom ott is, hogy ne legyek sehol büdös, és kész is. :-) Ha már olyan nagylányok vagyunk, hogy orálisan akarunk szexelni, talán az őszinteséget is kipróbálhatnánk nem?

Az legalább olyan izgi, elhihetitek! :-)

2008. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
korulmeteles elonyei;)
2008. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy túl ,sok méregenyag van a barátodban!!!!
2010. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!