Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen oldalon van videó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon van videó, vagy nagydarab és/vagy nagyfarkú férfi-szereplők?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Te most komolyan ilyen kerdeseket teszel fel? Szerinted rajtad kivul hany ember kivancsi lyenekre????Szerintem nem vagytok sokan.
2008. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Off leszek, ne haragudj.

Nem hiszem hogy a google korában ez akkora feladat lenne, ha komolyan érdekel a téma. Vagy kérdezd erre szakosodott fórumon.

Az hogy sajnos igény van erre is, azt a kérdés is mutatja. A nemi erőszak viszont bűncselekmény, (a nagy farok nem :).

Nem kellene ezt az oldalt ilyen mélyre zülleszteni.

2008. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
15%

te biztosan aberrált vagy.


Nem tudom hogy éreznéd magad, ha téged erőszakolnának meg!!!!

2008. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Te most buzi,perverz v.nő vagy?Az előző hozzászólókkal kapcsolatban ha nő vagy nem ítéllek el,mert néha vannak különös gondolatai az embernek amik beindítják a fantáziát.A tv-ben a Hustleren néha van egy-két olyan film ahol jobban megalázzák a nőket v.azt játszák el,hogy v.5-en megerőszakolják,de tényleg nem sűrűn.
2008. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ha nő vagyok nem ítélsz el,köszi :)

most válszolok: nő vagyok és jól érezném magam ha megerőszakolnának,és az ilyen képek nyilván nem igazi erőszakot ábrázolnak(de legalábbis nem olyat amit a nők nem akarnának). Az hogy mennyire van lesüllyesztve lap színvonala szerintem nem ettől függ,és sokkal durvább és gázabb kérdések vannak itt. Minden embernk megvan a maga perverziója.Nekem ez. De látom nem sokan tudtatok segíteni,csak beszólni (jó,az utcsó az nemde többiek,pf,nembaj)Ti is betegek vagytok csak másban nyilvánul meg.

2008. febr. 26. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

A második válaszoló vagyok.

Nem mondtam hogy beteg vagy, csak hogy elég speciális az érdeklődésed. Hogy ÉN beteg vagyok-e, azt majd eldöntöm, nem kell segítened benne.

Láttam már olyan videót a neten, ahol a nők nem akarták, hogy megerőszakolják őket! (Egyébként ez is érdekes megközelités.)

Szóval könnyű ábrándozni a meleg szobából, hogy "de jó lenne ha megerőszakolnának", de egy hideg estén berántanának egy kapualjba, nem biztos hogy őszinte lenne a mosolyod.

Tudomásul veszem, hogy lehet ilyet "játszani", kívánom hogy találj magadnak partnert is hozzá. :)

De hogy ÉN beteg vagyok-e, azt majd eldöntöm, nem kell segítened benne.

2008. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és hol láttál a neten ilyen videót? mert pont ez volt a kérdés!
2008. febr. 27. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nem értelek titeket,ő feltett egy kérdést ez az oldal azért van,hogy megválaszolják.Tök mindegy hogy mennyire beteges.Nem leszólni kell.Sztem.Én is tettem már fel olyan tök ártalmatlan kérdést amin annyira kiakadt egy válaszoló,hogy hajajj.Jó ez nem egy egyszerű kérdés,de nyilván azért fordult ide,mert nem talált és őt ez érdekelné.Nem leszólást kért,hanem választ a kérdésére.


Válaszolnék,ha tudnék,de bocsi nem tudok.Nem érdekelnek az ilyenek.

2008. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem történ már ilyesmi (mármint h nem akartam), nem egy jó móka.

Ennek ellenére, mindenféle ítélkezés nélkül:

[link]

Nem ingyenes, sms-es, nem drága.

Jó szórakozást!

2008. febr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
vannak azért furcsaságok, meg kell hagyni... van, aki erre izgul, mikor nők tömegeinek az élete megy ettől tönkre, hogy megerőszakolják őket... :S nekem is volt egy kellemetlen esetem, és nagyon nehezen tudtam feldolgozni, talán még most sem igazán... de persze, ha téged ez érdekel, úgy játszásiból, akkor nézzed, én a látványtól is rosszul vagyok... így nem tudok neked oldalt ajánlani.
2008. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!