Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csak kisgatyán keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kisgatyán keresztül engedi, hogy megfogjam a péniszét?

Figyelt kérdés
Pettingelés közben ő a kezével kielégít engem, azt viszont nem engedi, hogy én is megpróbáljam... Tény, kicsit félénk vagyok, de meg merem simogatni ott is. Sőt, néha még ő teszi oda a kezem, hogy csináljam. Szeretném, hogy neki is olyan jó legyen mint nekem, de amikor a nadrágja alá nyúlnék, finoman eltolja a kezemet... Miért csinálja ezt? Talán fél, hogy azt már "nem bírná ki"?
2008. márc. 2. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fél, hogy egyből elmenne, vagy pedig szégyenlős megmutatni a péniszét. De finoman kérdezz rá, nem kell leharapni a fejét, csak mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy ugyanolyan jó legyen neki, mint neked, de észrevetted, hogy nem engedi, hogy benyúlj a gatyája alá. Ha látja, hogy jóból kérdezed, és nem letolásként, akkor tuti el fogja mondani, hogy miért nem engedi.
2008. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek. VAgy fél, vagy kicsinek véli magát, vagy hamar elélvezne, vagy fél, hogy a sperma a kezedre kerül és terhes leszel.

Kérdezz rá nyugodtan, szépen, és mondd neki, hogy te is szeretnéd kényeztetni. Biztos hagyni fogja, ha látja, hogy szeretnéd.

2008. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt a helyzet,hogy csak boxeren keresztül csinálhattam neki. De 2-3 alkalom eltelt,és akkor már hagyta,nem vette el a kezem. Nem kérdeztem tőle sohasem,hogy mié, de szerintem ez attól lehet,hogy szégyenlős, vagy gátlásos,hogy talán nem olyannak képzeled el,mint amilyen, vagy esetleg attól fél, hogy nem megfelelő mérettel rendelkezik. Szerintem szépen, lassan kezd hozzászoktatni,és akkor hagyni fogja.
2008. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lehet. Amúgy elég bolondok, mert boxeren keresztül is érezni/látni lehet a méretet... :)
2010. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!