Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez az volt? ( Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az volt? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. Bla bla )

Figyelt kérdés
Még sosem volt orgazmusom, sem hüvelyi sem pedig csiklói. A zuhanyrózsával ingereltem magam és olyan pár másodpercenként lüktetett egyet a hüvelyem majd mintha felmelegedtem volna és kellemes érzés öntött el ami körülbelül 5-10 másodpercig tartott. Ez után pedig olyan volt mintha érzékenyebb lenne mert mikor újból oda vittem a zuhanyrózsát vagyis a vizet akkor meg megfeszült a combom de ez picit kellemetlenebb érzés volt. Ez orgazmus volt. Tudom ha tudnám nem kérdezném de még sosem tapasztaltam ilyet és kiváncsi vagyok, hogy szerintetek az volt-e. Bocsi hogy még egy ilyen kérdést tettem fel már olvasgatam az előzőket de egyik sem passzolt teljesen mindbe volt remegés meg hasonlók így jobbnak láttam írni egy másik kérdést.
2011. júl. 28. 14:20
1 2
 1/19 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Sztem ez az volt.
2011. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sincs remegés,csak nagyon rikán.

Szerintem is az volt,főleg ha be is nedvesedtél...de gondolom azt nem nézted meg.

2011. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én általába könnyen benedvesedek szóval nem hinném hogy nálam ez tipikus jelző lenne orgazmusnál. :D Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 28. 14:27
 4/19 anonim ***** válasza:
Hallod, szerintem, ha orgazmusod lesz, azt biztosan tudni fogod...
2011. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hallom. Hallod ? .. ha te meg adsz egy normális választ azt is tudni fogod .
2011. júl. 28. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy? ez bizony orgazmus volt! :P gratulálok az elsőhöz!

19L

2011. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
18 lehet kicsit gázul hangzik de egészen idáig nem ment. :D Köszi :)
2011. júl. 28. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:
miért van az, hogy én ugyanezt érzem, de nem 5-10 mp, hanem 2-3 és utána nincs "megnyugvás,elálmosodás" hanem még várnék valami folytatást, mintha nem lenne befejezéd? :/ utána nekem is "fáj", kicsit kellemetlen inkább, mint jó.
2011. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Orgazmus után nekem sincs olyan elfáradós megnyugvós érzésem, csak elmúlik maga az érzés hogy akarom. Aztán pár óra mulva visszajön xD De most komolyan lehet nimfo vagyok de egyszerűen kell. xD
2011. júl. 28. 15:44
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, de mikor a páromat látom, hogy elélvez, akkor teljesen egy pár másodpercig magán kívül van és utána már el is fárad meg stb, és ahhoz mérve, ha tényleg az lenne az orgazmus ami nekem van, nem nagy szám egyáltalán...:D csak jó, és kell, ahogy írtad. xD
2011. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!