Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen ha a barátnötők szájába élvezhettek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes lehet, de még őszintén nem próbáltam.
2009. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2009. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
78%

Inkább azért számít "nagy dolognak" mert ez a trendi. Szerintem kicsit megalázó a lánynak.

F/25

2009. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem megalázónak. Nagyon szeretemm a páromat és nekem is jól esik! Jó érzés...

A páromnak meg gondolom mégjobb! :)

2009. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőm imádta. Hihetetlenül jó érzés volt látni, hogy élvezi is, ezt látva nekem is sokkal jobban esett. Amikor pedig a végén csábítóan rámnézett és lenyelte... Utánozhatatlan érzés.
2009. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
19:56-os vagyok. Franciázás közben vadítóbb az érzés, amikor a pár egyszerre élvez el.
2009. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is elvan túlozva ennek a jelentősége, vki szereti vki nem, enyém nem panaszkodik rá...de engem se zavar ha megcsókol vagy visszaköpi poénból :D istenem...
2009. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Isteni érzés!

A mi kultúránkban a lányok sajnos nem tudnak bánni a nemi szervükkel. A szájukkal annál jobban! Óriási a különbség!

Arról nem is beszélve, hogy ezt általában sokkal jobban lehet látni...

2009. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Jó érzés,de nem azért jó mert végre a szájába élvezhettem,hanem azért mert így azt érezteti velem,hogy teljes mértékkel elfogad mindennel együtt az övé vagyok. És ez számomra nagyon fontos! De mindez csakis akkor jó ha a lány szívől csinálja és nem muszályból mert a fiú annyira akarja.
2009. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
9%

Ha a pasi a csaj szájába élvez az a legmegalázobb dolog...

de még ha kiveri a fejere... mar bocs de ha a csaj hadja akkor a csajnak semmi esze... és a pasi is csak megalázza de rendesen ...

2009. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!