Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen ha a barátnötők szájába élvezhettek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Előttem válaszoló: Nézd igazad is van meg nem is. Mindenki másképp fogja fel! Olvastam itt már olyat is,hogy a lány egyenesen rosszult volt attól,hogy a pasi a természetes helyre a punciba élvezett. Van olyan nő,aki imádja van aki egyenesen undorodik tőle ha a pasi a szájába élvez. Van olyan pasi,aki totál ellrne van és van olyan,aki szereti ha a nő szájába élvezhet és ezt a nő is szintén akarja és szereti. Van aki attól is undorodik nő létére,hogy akár a bőréhez érjen a sperma. Sokan vagyunk és ahány ember annyi szokás.
2009. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok A válaszomat a 01:14-es válaszolónak címeztem.
2009. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mert egy reaktív közegbe érkezik a dolog, ha punciba megy vagy kívülre, akkor oké, kisül, és ennyi, de a száj az reagál rá, lenyalogatja, és hát jó látni az ilyesmit, amit határozottan könnyebb, mint normál szex közben.
2009. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasik sztem azért szeretik mert a beteljesedés érzését adja , csakúgy mintha punciba élveznének.
2009. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én lepődtem meg a legjobban. mostani bnőmmel első szex alkalmával, meztelenek voltunk.. aztán elindult lefelé, 2 perc alatt már a szájában izegtem, kb, 10 perc múlva meg beleizegtem :D

és nem azt moondja, hogy fúj, meg undorító.. hanem kéri még..


nem én.

ő kéri

2010. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!