Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor én most bi vok? CSAK BI...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most bi vok? CSAK BI SRÁCOK VÁLASZÁT VÁROM!

Figyelt kérdés
Tizenéves korom óta vonz, hogy egymásnak verjük haverokkal, de sose tettem meg. Viszont a vágy nem múlt el. Sőt. Azonban nem mertem még senkivel kipróbálni mert barátok közül mindnél égő lenne. Hogy szokták ezt a bi srácok? És én akkor az vok?
2011. júl. 29. 10:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ha benne vagy küldhetsz itt is üzenetet. Bekapcsolva...
2011. júl. 29. 13:01
 12/20 anonim ***** válasza:

Hetero vagyok, de ha megengeded, válaszolnék a kérdésed második felére.

Ha nem nyúltok egymáshoz, akkor ez csak kíváncsiság, amit ki lehet nőni később. De szerintem nincs értelme nézegetni a másikét, pláne, ha mondjuk az övé jóval méretesebb, mert ez kisebbségi érzést is válthat ki Benned. A férfitársadalom egy része amúgy is küzd ezzel a problémával, nem érdemes ezt még erősíteni.

Ez egy intim dolog, nem tartozik másra. Szerintem intézd magad.

2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12.16 nagy hujeseget mondtal sztem...mert aki nem bi v b.zi az nem csinalna ijent,hiaba haver v barat.en nem h nem nyulnek oda hanem meg nem is csinalnam haver elott:))
2011. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, de én úgy vagyok vele h. csak ha jól is néz ki az illető 19F (nem bi, vagyhát nem tudom xD)
2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13.25 gondolom a tieddel nem is lehetne haver elött csinálni mert szégyelnéd
2011. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"bicurious" ez nagyon tetszett :DD jogos..


Amúgy nekem nem volt ilyen problémám, hogy hol ismerkedhetnék velük. Elég nagy a baráti társaságom, és elég vegyes szexualitás terén... :)


19/F/bi

2011. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
te is bi, én is bi mi mind bibik vagyunk
2011. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
buzerátor vagy, nem bi.
2011. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
tri, vagyok nem buzer'tor
2011. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
let't be lezbi
2011. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!