Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Stílusváltás! Van itt olyan,...

Stílusváltás! Van itt olyan, aki viszonylag rövid idő alatt teljesen megváltozott, mást stílust vett fel? Milyenből mi lett? Mennyi idő alatt? Lányok, srácok válaszát várom.21F

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan túl vagyok egy ilyenen, de nem rövid idő volt. Kb egy év, vagy talán még több. És nem volt semmi különös nagy dolog, szimplán csak kialakult egy stílusom. És még ma is alakul.

Sztem egy ilyen dolog hosszú időt vesz igénybe, főleg, ha közbe jól is szeretnéd érezni magad. :)

20L

2011. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát ha 1 évnél gyorsabban változik drasztikusan meg a ruhatárad az eléggé visszásnak tűnhet.
2011. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Bakancsos, együtteses pólósból nőies.

És mert kinőttem belőle :)

De csak ruhailag.

Kb pár hónap.

19/L

2011. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1 év alatt plázap!csából rendes lány:) Köszönetet érdemelnek érte az új barátaimLL
2011. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt átvettem az "espé"-s stílust.. (nem azért mert fan vagyok csak mert jól áll)
2011. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én emo-ból lettem retró : )
2011. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

2 évig emo voltam,most már...Divatdiktátor:DD

Na jó ez azért egy kicsit nagyképű volt.Na Mind1 az a lényeg h már nm vaok az:D

Ja fél hónap alatt...

2011. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2 év alatt ( előző voltam )
2011. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

kezdetben emonak indult 2évig (7.be meg 8.ba)kb.utána való 1 évben meg nem voltam semmi csak fura.7.be meg 8.ba hatalmas nagy tupírozott fekte hajam volt mindenféle kockás meg kitudja milyen ruháim...9.év elején is egy kicsit aztán színes lett a hajam.öltözetemből meg kihagytam a bugyuta halálfejes meg kockás, csíkos holmikat...csak szerettem furán öltözni...több hosszú zoknit egyszerre meg rózsaszín pöttyös cicanacik meg tütü szoknya...10.év elején meg már nem tupíroztam a hajam akkor már nagyon megakartam változni csak nem ment gyorsan így szép lassan csináltam....szóval fekte hajam lett megint hosszú lett és befonva hordtam és elől volt benne kék.és csak fekte ruhát vettem, fel.megtetszettek a magassarkúk...kb úgynéztem ki mint egy csinos rocker ( le is goth-oztak.pedig nem voltam az.semmi sem voltam.) ja egyébként 7.be annyira nem 8.tól kezdve 10.első félévig nagyon soakt sminkeltem az egész szemem körül fekte volt rentgeteg alapozót meg púdert használtam és korrektort a számra...

aztán jött a téli szünet mondtam hogy na ebből most volt elég....és már úgy mentem vissza szünetről hogy az egész ahajm szép természetes feketés barnás volt magasssarkú(időjárástól függött. szóval azt hisezm nőies és csinos lettem.de még van rajta mit finomítnai. és csak természetesen sminkelek.

és azért változtam mert már neméreztem jól magam a bőrömben...

tee is változni szeretnél??

2011. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hip hop,sportos stílusból egyre hajtok a nőies felé:)
2011. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!