Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen nemi vágyat csökkentő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemi vágyat csökkentő vagy kioltó készítményeket, vagy gyógyszerek léteznek?

Figyelt kérdés
Olyan megoldás kellene, ami nem károsítja az egészségem, de ugyanakkor megoldást talál a problémámra. Létezik egyáltalán ilyen?
2011. júl. 29. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Kiszel Tünde nézegetése garantáltan csökkenti a nemi vágyat.
2011. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam már erre, mert ez így kínszenvedés.


Annyi nőt látok nap, mint nap, de egyhez sem merek közelíteni, mert félek a visszautasítástól és nem is vagyok valami nagy szám. A libidőm meg nagyon angy.

2011. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Keverj Brómot a teába.


Anno a seregben ezt csinálták...

2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Názáreti Szent Jézus ***** válasza:
Füvezzzzzzzzzzzzz!:D
2011. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy létezik olyan, ami nem káros az egészségre. Antidepresszáns szedése csökkenti a nemi vágyat egyeseknél, de van 500 egyéb mellékhatása, nem ajánlom. Van, akinél a fű is csökkenti, de ez is változó.


Szerek helyett foglald le inkább magad (munka, tanulás, sport, stb.)és törekedj a párkeresésre.

2011. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

13:33 - a bróm minden, csak nem egészségkímélő


13:39 - a fűről azt hallottam, hogy pont nemi vágy serkentő, mindenesetre nem szeretnék semmilyen droggal sem élni, egészséges életmódot folytatok: nem dohányzom, nem iszom.


A legjobb az lenne ha létezne valamilyen fajta gyógynövény alapú szer, aminek a mellékhatása a szexuális vágy csökkentése.

2011. júl. 29. 13:48
 7/24 A kérdező kommentje:

Kedves 13:46-os!


Sajnos a párkeresés számomra képtelenség, mert olyan fokú önbizalomhiánnyal küzdök, ami ezt lehetetlenné teszi.


Pontosan az a fő gondom, hogy semmivel nem tudom elterelni a figyelmemet, folyton csak ezen rugózik az agyam, és ez már a mindennapjaim (tanulás, munka, pihenés..stb) rovására megy. A maszturbálás csak ideig-óráig segít rajtam. Voltam vérvizsgálaton, a tesztoszteron szintem a felső plafon közelében van, valószínűleg ez okozza a hiperaktivitásom.

2011. júl. 29. 13:54
 8/24 anonim ***** válasza:

[link]

Erről volt egy film a lifenetwork-ön, bár ez úgy néz ki csak a nőket érinti...

2011. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a majoranna nemi vágy csökkentő. Ezt is szokták ajánlani ha veszélyeztetett terhességről van szó, bár férfiaknál nem tudom milyen a hatása...
2011. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bármilyen megoldási javaslatot szívesen fogadok, a majorannás teának is adok egy esélyt, meglátjuk beválik-e.
2011. júl. 29. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!