Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Perverz vagyok? (lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok? (lányok véleménye érdekelne elsősorban)

Figyelt kérdés

Izgat a női hónalj, legszívesebben nyalogatnám és szagolgatnám, ráélveznék, ha szőrös az sem baj. Ezt a fétisemet még sosem éltem ki, mert szégyellem és bátorságom sincs kipróbálni (max fizetőssel)

25/F


2011. júl. 29. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát őőőő.. kinek mi jön be, bár érdekes, de ez még nem gázos..
2011. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Hát igen mondhatni perverzségnek! egyéjszakás kalandnál ne nagyon hozd fel ezt a témát de ha komoly párkapcsolatod van akkor miért ne :D
2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
tenormálisvagyember? :DDD fújjjmár :D verni is szoktad képekre? :D
2011. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem végignyalogatni minden egyes porcikáját beleértve a hónalját is :)


Szerintem nem para, ha elmondod egy komolyabb kapcsolatban a barátnődnek, hogy erre vágysz max kicsit furcsán néz de nem hiszem, hogy kiakadna:) Max ha csiklandós... :)

2011. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy kicsit perverz, de egyébként nincs vele nagy gond, nincs rajta mit szégyellni.Egyéjszakás kalandnál viszont tényleg ne hozd fel, csak KOMOLY kapcsolatban. :)
2011. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lilla89 ***** válasza:
Te vagy a második aki szereti ezt :), az első a volt barátom. Hát meglepett mikor megkért hogy ne borotváljam a hónaljamat. kompromisszumok árán úgy oldottuk meg, hogy télen 2 hónapig nem borotváltam a kedvéért, ő is oda volt érte.
2011. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

egyszer láttam egy filmet, amiben volt egy ilyen hónaljfétises pasas. persze vígjáték volt. :D

amúgy szerintem perverzió, de még a jobbik fajtából. csak picit gáz.

2011. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
De gáz lehet a metrón mikor az ujjatlan pólóban lévő nők fogják a kapaszkodót XD
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem is mindig nagyon felizgat, amikor a barátnőm hónalját szagolgatom, vagy nyalogatom. Pontosabban nyalom.

Főleg akkor, ha kicsit izzadt. Ő eleinte nem szerette, mondván, hogy büdi, és nem is akarta engedni, de végül csak rá tudtam venni! Most már azt mondja, hogy szereti ő is.

Ez persze nem azt jelenti, hogy mindennapos nálunk ez a tevékenység, kb. havonta egyszer tesszük ezt a szex részévé. Engem baromira fel tud izgatni, úgy nyalom, mintha puncit nyalnék!


A lényeg: Nincs ebben semmi gáz, csak annyit jelent, hogy működik köztetek a kémia! (vonzónak, illetve izgatónak találod a partnered illatát)


És általában ő is szereti az én izzadságom illatát.

2011. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is felizgulok a női hónaljra de méginkább magára a szexi formás anyajegyes karra... Így nyáron annyi nő tetszik a karja miatt akire télen rá sem néznék :-) Szuper szexik tudnak lenni!
2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!