Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés közben szokás azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben szokás azt mondani, hogy szeretlek, ha a fiúval nem járunk (csak szexelünk) és nem tudom mit érez irántam?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne mond.Főleg hogy csak szexeltek.Más ha komoly kapcsolat lenne, és erről szólna, de így?
2008. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a fiú szokta mondani nekem, én nem szoktam mondani. Csak nem értem miért mondta olyan sokszor.
2008. márc. 4. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor tényleg szerelmes beléd,mert a fiúk amúgy nehezebben fejezik az érzelmeiket és ha csak szexről van szó,akkor nem mondják csak úgy,hogy szeretlek.
2008. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben sokmindent mond az ember ,inkább próbáld megtudni, igaz lehet-e.Pl el tudsz vele menni valahová,vannak közös programok?Ha együtt vagytok tudtok beszélgetni,vagy egyből a szexre tér? Ha beszélgettek tereld komolyabb témákra a szót, nem azt mondom, hogy kérdezd meg kerek perec, de észre fogod venni a válaszaiból, vagy ahogy rád néz.vagy szokott- e somigatni csak úgy,miközben a szemedbe néz.

Ezernyi jele van.Ha mindezek nincsenek csak szex,akkor csak mondja,de nem gondolja.Kívánom az legyen amit szeretnél!

2008. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
simogatni
2008. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek át a kapcsolatotokat,mert lehet hogy már nem csak a szexről szól,hacsak nem viccből mondta a fiú hogy szeret.Egyébként meg nem szokás kérdése hogy mondjuk e hogy "szeretlek" hanem attól függ hogy hogyan érzünk.Nekem is volt olyan pasim akivel csak szexeltünk,de mi nem mondogattuk egymásnak hogy "szeretlek".
2008. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok hamis remenyeket kelteni benned...de en is igy kezdtem a ferjemmel...

Igazbol meg sem tudom mondani csak kialakultak a dolgok. O turelmesen vart amig en rajottem mi a dorges...turelmes volt.

2008. márc. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
ez egyáltalán nem szokás kérdése... ahogy érzed!!
2008. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja, hogy szeretlek?
2008. márc. 5. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
miért nem kérdezed meg tőle?
2008. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!