Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány óvszert használsz el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány óvszert használsz el egy szeretkezés alatt?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig tart összesen, ha az előjátékot nem számoljuk?
2011. okt. 23. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
1 szex egy óvszer.:)Miért kellene több? Egy éjjel van,hogy 2 szex,akkor az 2 óvszer. Nem tudom meddig szokott tartani,van mikor elég hosszan elnyújtjuk,hogy többször is elélvezzek,de van,amikor gyors menet van.
2011. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem veszed le azonnal, miután beleélveztél?
2011. okt. 23. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Én nem használok óvszert a szerelmemmel mert felesleges, időben ki kell venni azt pedig érzem,hogy mikor,nem vagyok olyan béna.Ha véletlenül terhes lenne akkor meg semmi gond,felneveljük. 35F
2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok.

Én nő vagyok,de ha a párom beleélvez az óvszerbe természetesen levesszük. Ha utána folytatni szeretnénk,tehát újabb aktus következik,akkor új óvszer.

2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
nem kell oda óvszer, ha ki tud szállni időbe a pasi .
2014. márc. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!