Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdnél valakivel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél valakivel egy nCore meghívóért?

Figyelt kérdés
Főleg lányoknak szól a kérdés.
2011. szept. 18. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
ez amúgy annyira jellemző a magyar (?) társadalomra, hogy mindenért pénzt kérnek. jobb országokban eszébe nem jutna senkinek pénzt kérni, vagy akár ilyen meghívás-alapúra csinálni egy torrentoldalt. és minden megtalálható a thepiratebay-en, vagy ha ott nem, akkor az 100 más, ingyenes torrentoldal egyikén
2011. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:
A pénzben igazad van, de a másik fele nem igaz. Mert a legtöbb külföldi oldal is zártkörű, mert a torrentezés máshogy nem is működne. Az összes komolyabb külföldi oldal zárt, mint a Waffles, a What vagy a TranceTraffic.
2011. szept. 18. 22:46
 13/71 anonim ***** válasza:
te vagy a tulaj és így próbálsz csajokat felszedni? :D amúgy meg én csak a telejsen nyílt oldalakat használom, és semmi gondom nem akadt soha. az esetek nagy részében a max. letöltési sebességgel jönnek a dolgok.
2011. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
Igen és támogató vagyok és szeretnék végre egy jó cserét csinálni :). Különben még rengeteg oldallal tudok szolgálni.
2011. szept. 18. 22:52
 15/71 anonim ***** válasza:
90%

Te egy orbitális nagyon f@sz vagy.Tényleg.

Mi szereztünk egy meghívót,hackoljuk az oldalt és napi 100 pontot kapunk;)az egész baráti társaságnak INGYEN van meghívója.

jah-csajok vagyunk.

Te meg menj aludni f@szkalap.

2011. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Remélem kibas*nak, mint a sok ratio masterest. És nekem még vannak olyan oldalaim is amiről te nem is hallottál, csak azt már nem adom ilyen olcsón.
2011. szept. 18. 23:11
 17/71 anonim ***** válasza:
Simán lefeküdnék veled. 24/T
2011. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom,te valami baromi nagy kielégítetlen kis--farkú gyík lehetsz,telis-tele kisebbségi komplexussal!

Mi az hogy ilyen OLCSÓN?-.- hát mit kérnél érte?kakis szexet?legyen a szolgád?nyalja a pö--csöd non-stop?

Nem b@sznak ki az oldalról,MERT már 3 éve vagyunk fent!-csalni tudni kell.

De te oltári szarzsák vagy.Csodálkozol,hogy nincs csajod?

Hát nem is lesz.Ajánlanál egy ilyet,egy csajnak úgy arcon köpne hogy lemosni nem tudnád.

2011. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert már van;)

Ha nem lenne, akkor sem.

2011. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:

Nekem nincs szükségem ratiomaster-re, mert nincs gond az arányommal, és nem kockáztatnák. De neked nem küldenék meghivót, mégha a szolgám lennél sem, mert engem is kiba*znának a ratiomastered miatt. Különben volt, hogy egy jóval kisebb oldalra adtam meghivót, orális szexért, és nem én eröltettem. És csak érdekességként tettem fel a kérdést.

És az nCore-nál vannak sokkal nagyobb és szigorúbb oldalak is ahova már valóban kiváltság bejutni.

2011. szept. 18. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!