Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdnél valakivel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél valakivel egy nCore meghívóért?

Figyelt kérdés
Főleg lányoknak szól a kérdés.
2011. szept. 18. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
haha, technikailag megtettem, a volt barátomtól kaptam nCore meghívót :DDD
2011. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, nagyon nagy antiszoc kockának kell lenned, ha azt hiszed, hogy itt sorban állnak a nők, akik lefeküdnének bárkivel is egy NCore meghívóért... jó ég, ki a francnak kell? :D


Csak benned él az a kép, hogy ez egy rendkívüli elit-oldal, ahova mindenki a kezét-lábát töri a bejutásért, de már a kérdésekből is lejön, hogy nem sokakat érdekel a dolog. Pláne nem szexelni valakivel érte... nem ribancok vagyok, hanem Nők... a kettő nem ugyanaz, tudod.

2011. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat az ncore, a dankór sem kan kor. Az se érdekel, ha a világon egyedül nekem nincsen csak ncore meghívóm.
2011. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
93%
Én Google Plus meghívóért szopok.
2011. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán az erkölcsi dilemma... Néha nem is hiszem el mennyire nincs emberekben tartás...
2011. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
Fent vagyok ncoren, tényleg mindent le lehet tölteni, amire szükség van, de elég durva lehet így meghívóhoz hozzájutni. Tőlem többen kértek meghívót, valszeg ha meglesz az 500 pont, akkor meghírdetem 1 sörért és várom, hogy fölmenjen a licit 20-ig :)
2011. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, hogy elv alapszabály,hogy nem üzletelhetünk meghívóval... Am meg most csak támogatók vehetnek meghívót 500 pontért... Am én is ingyen kaptam, meg az is, akinek én adtam. Sztem ne feküdj le vele, tuti nem vehet még meghíót-- am te meg egy hülye vagy, hogy ilyet megkérdezel, mekkora gyíknak jut ilyen az eszébe... Talán sütit csináltam volna annak ,akitől kaptam, de hogy lefeküdni vele---- fu bazz, te kezeltesd magad
2011. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt a mindent ami ott fent van más torrent oldalakon is meg találni ... pl nekem beloadom és bigtorrentem van tökéletesen megfelel mert ha valami az egyiken netán nicns fent akkor másikon fent van.:D szóval ha igazából lefekszel valakivel egy szaros meghívóért akkor ritka nagy gyökkér vagy kedveském
2011. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy idióta kóró vagy Te!Nem kéne annyit kockulni,akkor lenne rá esélyed,hogy találj egy elvetemült nőszemélyt,aki elvisel.Nem itt kéne feleslegesen kuncsorogni :D
2011. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

Értsétek már meg nem ajánlok nCore meghivót szexért cserébe. Most nincs is meghivóm.

A google+ ra könnyű meghivót találni. Nekem azért nincs mert nem volt rá szükségem, de azt valóban nem nehéz találni.

2011. szept. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!