Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a melegek akik dobálják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a melegek akik dobálják magukat, azok miért teszik?

Figyelt kérdés
Láttam pár srácot akiről ordított és nem értettem, hogy nekik ez miért jó? Ezt szereti a többi meleg?
2011. okt. 7. 15:02
1 2
 1/15 krvua ***** válasza:
73%

hogy érted hogy dobálják magukat?

fognak egy 10kilós Medicin labdát feldobják és gyorsan befeküdnek alá vagy mi?

2011. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Feltunesi viszketegseguk van.

Az egeszben az a rohej, hogy kovetelnek, egyenjogu kezelest, elismerest, stb, de ok azok akik sajatmagukat meg akarjak kulonboztetni a normal emberektol. Ja, akkor mire fel a hoppcaca?

2011. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

ma a 13. kerületben a villamos majdnem elütött 1 ilyen meleg hülyét.

annyit nevettem rajta :D:D:D

2011. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Manesz ***** válasza:
59%
Azt mondják ők is normálisak, de mi heterok nem vonulunk végig az utcán, de ők igen, na akkor ha fel akarnak tűnni akkor miért baj ha megdobáljuk őket?
2011. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy olyan nőiesen mozog.
2011. okt. 7. 15:22
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

hogy lehet az,hogy még egy b.uzivirág sem kommentelt ide?

Ja és előzőkkel maximálisan egyetértek!!

2011. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
e ez miért zavar? Én pl leszarom, egészségükre.
2011. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért van mert egyes melegeknek feltűnési viszketegségük van. Értem mire gondolsz ma is egy srácot láttam és olyan szövet gatya volt rajta ami szétfeszült majdnem a seggén és dobálta magát.


Ez egyszer könnyebb, hogy ők úgy érzik így nem rejtegetik magukat, másodszor mindenki szereti ha megnézik.


Én is meleg vagyok de teljesen heterós csaj ismerőseimnek is amikor elmondtam csodálkoztak te meleg vagy? De nekem is egyszer kétszer jól esne ha egy srác végignézne vagy látnám hogy tetszek neki. De mert heterós a kinézetem ezért melegek teljesen elkerülnek.

2011. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem a melegek védelmében, csak úgy kérdezem, hogy az nem lehet, hogy ezek közül a cicafiúk közül sokan heterók, csak szimplán rohadt hülyék?
2011. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nem egyszer láttam mostanában olyat, hogy tiszta meleg kinézete volt a srácnak, pont ma este is láttam egyet mondom ez meleg.... És hihetetlen de találkozott a barátnőjével és megcsókolta és összeölelkezett és kézen fogva mentek tovább......
2011. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!