Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a melegek akik dobálják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a melegek akik dobálják magukat, azok miért teszik?

Figyelt kérdés
Láttam pár srácot akiről ordított és nem értettem, hogy nekik ez miért jó? Ezt szereti a többi meleg?
2011. okt. 7. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Nekem az osztályomban pár srác kezd nagyon el cicafiúsodni, így az érettségi előtt, pedig azelőtt nem volt jellemző. De egyikük se meleg, barátnőik vannak, stb. Furcsa az ízlésük az öltözködést illetően. De mondjuk ők még azon a határon belül vannak, hogy az még nem egyértelműen b.zis, csak már ez is sok.

Viszont egy volt évfolyamtársam bevallottan meleg, és semmi nőiesség nem volt benne, igazából tök rocker volt a srác, mindig feketében járt, és tök fiús cuccai voltak.

2011. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az is szsamit, hogy milyen szerepet toltenek be. A rockeres az a fiu akapcsolatban. A cicasok, ok a lanyok. Eszre lehet venni, hogy melyik cics divatbol, es melyik meleg. Van kulonbseg.
2011. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb kívülálló túlzásba viszi ezt a "melyik a fiú/lány a kapcsolatban kérdést". Én úgy gondolom, hogy a legtöbb meleg uni, és a passzív/aktív szerep csak néhány kevesekre korlátozódik. Nem kell, hogy feltétlenül betöltsenek valami szerepet, és nem csak az ágyban, de az életben sem. Nem gondolnám, hogy ez lenne a megszokott. Bár én nem tudhatom. (Utolsó előtti voltam megint.)
2011. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig van szerepuk, es sokkal jobban ragaszkodnak hozza, mint a heterokapcsolatokban.
2011. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te meleg vagy, vagy honnan tudod ilyen biztosan? (jó, mondjuk én is elég határozottan állítottam a véleményem, szóval tőlem is kérdezhetnéd.) Tudom, hogy van ilyen, nem vonom kétségbe, csak szerintem nem ez az igaz a legtöbb esetben. Szerintem ez csak a kevesebbik részükre igaz. Aztán lehet, hogy igazad van. De az biztos, hogy sok kívülálló ezt női-férfi szerepnek nevezi, és ez nem mindenkinek tetszik. olvastam itt GyK-en, egy meleg mondta, hogy ne nevezzék így, max passzív, aktív, mert ez nem női szerep.

De bármi is az igazság, azt kétlem, hogy sok passzív szerepben lévő meleg ilyen nőiesen öltözködne, ahogy a kérdés kiírója említi.

2011. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!