Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, asszonyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, asszonyok! Punci nyalás közben popsit is nyalni?! Lehet? Szabad? Szeretitek? Engeditek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 09:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
68%
Lehet,sőt kérem is.:) Végig az egészet a csiklotol a keresztcsontig..jol benyálazva,hosszan,lassan,mint a lekváros tányért. a nyelvével a puncimon végig minden mm-t,a popsilyukig,és bele is,ahogy birja..Aztán az ujja,majd a másik ujja is..végül a körömnélküli ujja..)))
2012. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdekel senki véleménye a kedvemén kívül!

ő szereti ha a popsija lukát kényeztetem. Sőt több esetben szó szerint kinyaltam a fenekét, nekem és neki ez is jó volt.

Ez utóbbi nem rendszeres de izgató tud lenni.

2012. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Rfrb válasza:
53%
39F Én imádom ha a Párom puncijának a nyalogatása közben egy kicsit oda is eltéved a nyelvem. És ezt a Ő is imádja. Szerintem nincs ebben semmi gáz. Sokszor még a nyelvemet is bedugom! ÉS tényleg imádja!!!!
2013. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
én egy igazán dögös fiatal lány seggét nyalogatnám :) persze csak ha tiszta :) 24/F
2013. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Lehet, szabad, de nem engedem, és főképp nem szeretem, szerintem undorító.:D
2013. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Engem nem vonz

Meg a HACCP sem barátja az ilyesminek

Ez egyik input. A mások output

2013. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!