Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lanyok, nök, asszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lanyok, nök, asszonyok valaszat varom. Mennyire szeretitek ha egy ferfi mindenüt szörös?

Figyelt kérdés
vagy egyaltalan nem is szeretitek.nekem a mellem tiszta szörös es nemtudom borotvajjam-e le meg a honam alatt is?
2010. ápr. 14. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én szeretem ha 1férfi ápolt..és nekem ebbe beletartozik hogy ne legyen szőrös az én barátom nem is az:$

de ez csak az ÉN egyéni véleményem van aki tipikusan azt szereti:)

kérdezd meg sztem a párodtól h ő hogyan szeretné..ha nincs akkor pedig te döntsd el h szerinted hogy vagy vonzóbb:)

2010. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a jeti csajok csak sorban xD
2010. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én igazából a kicsit "csupaszabb pasikat" szeretem :) Persze keze lába ne legyen borotválva, meg lehet itt-ott egy kis szőr ;) A honod alatt szerintem érdemes borotválni, de szerintem a mellkasod hagyhatod :) 17/L
2010. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tehát egy majom vagy?:O



xD


szóval hónaljt mindenképp szedd le, lábat ne borotválj, azt hagyd meg a b*ziknak. 18-25 éves kor között a mellkasodról is leszedheted a szőrt (nekem pl. az jön be)

azutáni korban már nem szükséges, az úgy férfias.

arcodon pedig ami jól áll. vkinek előnyös a kecskeszakáll, vkinek a pajesz...találd meg a legmegfelelőbbet (nekem pl. az jön be, ha teljesen leszedi az arcáról is)



18L

2010. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a szőrrel, az én pasimnak szinte tetőtől talpig kéne borotválkoznia, ha csupasz akarna lenni :) -De jó így is. Az intim résznél jó, ha csupasz.
2010. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha az intim tájék, hónalj szőrtelenítve van.

Ha ez megvan, a többi már nem is érdekes. De azért a végtagok legyenek szőrösek!

2010. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

hónalj borotválva azonkívül legyen már egy pasi szőrős...tudom h nagyon menők mostanában az ilyen szőrtelen békák de nekem nagyon nem jön be:D

17/l

2010. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teh jó ég, manapság mindenki a gilisztákra bukik?:D

Nem azt mondom, hogy jeti legyen a pasi, de azért borotválni...hááát...

Szerintem legyen rajta normális mennyiségű szőr. Mindenhol...

Max hónalj borotválás:)

Szerintem tök idétlen, mikor egy pasi tök szőrös, intim részen meg csupasz:DDD Legyen kicsit rövidebbre nyírva és jó is:)

2010. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet. :) Hónalj ne legyen szőrős,az engem nagyon taszít,viszont máshol lehet.És tényleg idétlen ha szőrős a pasi,de intim részen meg csupasz,ott én is a nyírtra szavazok. :P

A párom pont ilyen. :D Az én kis dzsángölmenem. :)

18/L

2010. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm minden lanynak a valaszat.

-a baratnöm akarja hogy mindenütt meghadjam mert szeret a szörömmel jatszani(mindenüt)minden este legalabb fel orat jatszik vele-bemelegitesre. ilyet meg nem lattam es meg hallani se hallotam de ez mar karacsony ota megy.

2010. ápr. 14. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!