Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melegek vagy azok ismerősei!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek vagy azok ismerősei! Tényleg mindeggy belül milyen a srác csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Leszbikusoknál szerintem más vagy a tapasztalataim azt mutatják náluk más.


Jöhetnek a szidós szövegek, de én egy 20 éves meleg srác vagyok. Kívülről nem vagyok buz.is, amikor egy csajnak elmondtam csodálkozott, pedig "nem tűnök annak".Sportolok, tanulok, bulizok. Nem vagyok egy adonisz, de nincs sok felesleg rajtam kb sportos testalkatom van de a hasam nem teljesen kockás:) Ismerőseim azt mondják jól nézek ki. Nem öltözködök a legújabb divat szerint és nem szeretem a cicanadrágot. És sokan el is mondják, hogy nekik nem buz.is kinézetű srác kell.


Erre van egy srác aki nekem nagyon bejön ö is ugyan ezeket mondta neki nem kell bu.zis kinézetű hisztis srác. Amikor megpróbáltam közeledni hozzá azt mondta, ne értsem félre "én jól nézek ki meg tök jó velem lenni és beszélgetni de maradjunk csak barátok." azóta csak baráti szinten vagyunk.


Most bejött egy kibírhatatlanul hisztis srác, nyávog, tisztára olyan mint egy hisztis csaj, vékony és ő is régi barátom és eléggé hűtlen, meg félreszokott kavarni gyakran, de ez az ő dolga. És ledöbbentem vele jött össze ez a srác.


És teljesen összeomlottam, hogy nekem is vézna hisztis buz.isan öltöző srácnak kell lennem, hogy bejöjjek más melegnek?


2011. okt. 20. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A legjobb barátom meleg. Olyan, mint te, normálisan öltözködős, sima fiúruhás fiú. Sose mondta, hogy olyan nagyon nehéz lenne így érvényesülnie, valszeg rossz embernél próbálkoztál. Láttam a srácokat, akikkel ismerkedett vagy járt, ők is teljesen normális fiúk voltak. Az átlagos meleg szerintem nem ilyen "kirivó (s bocs a szóért de tényleg) irritálóan rossz b.uzi"...
2011. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. Nem vagyok meleg, Amég nem dörgölöd mások orra alá hogy b*zi vagy, (viselkedéssel, öltözködéssel, a beszédeddel) addig nincs gond. ( De miért?? miért kezdtél az ellenkező nemhez vonzódniii?!?! Annyira lehangoló....) Mindenestre, mind a heterók is megtalálják a párjukat aki elfogadja őket olyannak amilyen , mind a leszbikusok is (minden bizonnyal), Úgy te is meg fogod azt akinek így tetszel - és ne váltosztasd meg magad semmilyen okból kifolyólag
2011. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem egyeltalán olyan srác amit az utolsó pár sorban említettél ....csak add önmagad és kész ne parázzz
2011. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elsőnek de jó, hogy ilyen srácokkal ismerkedett:) Én ilyet nagy ritkán látok ilyet:)


Amúgy a srác bárkinél bepróbálkozik mindig megkapja, de tényleg egy éjszakára biztosan. Amikor megismerte a barátom már láttam hogy meg akarja szerezni és mondtam neki figyu nem olyat keresel mint ő, azt mondta tudom de próbáljuk meg. És most meg beleszeretett....

unom már hogy a vékony melegek ha fodrászhoz járnak havonta és divatmárkákat vesznek akkor már is szexik :S


Szóval persze nem fogom megváltoztatni magam meg nem is tudom egy szinten de azért aki iránt érzek valamit az nagy ritkán viszonozhatná:S

2011. okt. 20. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Én bi vok és pont csak az olyan fiúk jönnek be, mint te, tehát ne izgulj emiatt. Sokaknak nem jön be az akiről ordít. Nekem se.
2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon sok meleg ismerősöm van, fiúk és lányok is, és szerintem elég vegyes. Van olyan, akiről nem nagyon mondaná meg senki, hogy az, és a párja is teljesen átlagos, sőt, még csak nem is mondható "szépnek". A másik párnál pedig mindkét fiú modell, és teljesen egyértelmű, hogy melegek. Szóval szerintem tényleg csak az van, hogy nem volt szerencséd, de sokan vannak olyanok, amilyet te keresel. :)


19/L

2011. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nemkell hisztis hajtűdobálónak lenned. Hidd el nagyon sok Hetero kinézetű meleget ismerek(én is ilyen vagyok ill párom is ilyen) szóval nincs lehetetlen csak a megfelelő emert kell megtalálni. Sok szerencsét a párkereséshez. 22/f
2011. okt. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nagyon fontos a testsúly. Aki 65 kilónál nehezebb, az biztosan nem jön be, talán az ismerősöd is érzékeny erre. Sokan mondják magukról, hogy "sportos", miközben 75 kg. Milyen sportos? Szumó bírkózó?

Ne érts félre, nem bántani akarlak, ez van, nem tudok semmit elképzelni 65 kg felettivel.

2011. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig pont az a légyeg a bátyám 90 kiló és szín izom. És ez a lényeg én is 72 kiló vagyok és talán 1-2 kiló felesleg van rajtam zsírban. De az embereknek az ilyen 60 kilós kis deszkák kellenek akik leveszik a pólójukat és ott fityeg a pocakjuk....
2011. nov. 25. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony travik jönnek be!:)
2013. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!