Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti az orális szexet, mármint a szop@st, én nagyon szeretném neki csinálni, de nem ararja, szerinte felesleges, mert nem érez semmit. Hogy lehet ez? Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Volt már előttem több barátnője, azt mondta, h egyiknél sem érzett semmit, pedig már mélytorkoztak is neki, mit csináljak, van vkinek ebben tapasztalata?
2011. okt. 22. 14:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

jo rendben van csak nem szeretem ha valaki paraszt. nyilván el lehet küldeni de nem mindegy hogyan.nyilván ha személyesen nem ilyen a stilusod akkor semmi gond csak legközeléebb tedd hozzá ha ilyet irsz hogy "leegyszerüsitve"

vagy hasonlo. tudod sok itt a bunko gyökér,ha nem fejted ki akkor könnyü összekeverni.:)

2011. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ugyanebben a cipőben járok! Az én férjem sem szereti, ha orálisan kielégítem, és a kapcsolatunk elején, amíg nem mert szólni, mindig lelankadt közben! Én ettől anno nagyon frusztrált lettem, mert azt hittem, velem van a baj, bár csodálkoztam, mert az előző kapcsolataimban nem volt rám panasz e téren. Nála is próbálkoztam több féle módon tökéletesíteni a technikát, de semmi. Aztán előbb-utóbb elmondta, hogy őt ez nem izgatja fel. (Hozzá teszem, ő hihetetlen módon csikis, lehet, hogy nála ez is közrejátszik.) Meg kellett barátkoznom a gondolattal, hiszen szeretem őt és egyébként a szex isteni vele! De bevallom, néha hiányzik, hogy így is kielégítsem, és kifejezetten szerettem ezt csinálni. Azért picit örülök, hogy végre találtam valakit, akinek ugyanez a gondja a barátjával, mert a mai napig azt hitem, az én férjem az egyetlen az egész univerzumban:)
2011. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Hú, érdekes, köszi a választ! Én is azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel...Az én barátommal is nagyon jó a szex amúgy, de nekem is hiányzik, hogy így is kielégítsem, azóta sem csináltuk orálisan, tegnap is akartam, de mondta, hogy most inkább ne...rám sem volt panasz etéren korábban, de már beszéltünk róla, hogy néha csinálom majd neki, mert szeretném...persze nem akarom eröltetni,majd meglátjuk hogy alakul, remélem ez nem okoz törést nálunk sem hosszú távon. Sok boldogságot nektek is! :)
2011. nov. 1. 06:08
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!