Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden férfi élvezi a prosztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi élvezi a prosztata masszázst? Szeretném a páromnak csinálni, de nem tudom mit szólna hozzá. Benne volt eddig mindenbe, de tetszene-e neki, hogy a fenekébe nyúlok?

Figyelt kérdés
Mire kell ilyenkor figyelni? Persze,tudom a köröm legyen pici...:) Esetleg síkosítót használjak? Tapasztalatokat írjatok légyszíves. Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom. Hogy tetszett a pasitoknak mikor csináltátok?
2011. okt. 25. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
A kilencediken lakom, és ha ilyet csak megpróbálna velem a csajom, ott helyben ledobnám.
2011. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
hehe, dunaújon én is a kilencediken laktam, és a csajom szerette csinálni, nekem is jó volt az első 2 perc, utána zavart kicsit. igaz nem a prosztatám találta el, csak viszonozta a popsinyalásaimat, popószexet, ami sajna nemm voltt sokszor, de akkor ő is elélvezett, csak a seggbedugástól. az a rész is erogén zóna,nőknek, pasiknak egyaránt, csak valakinek az agya beállt egy megszokásba, és egy jottányit sem enged. sajnos barátnőmnél is ezt tapasztalom (másik, nem a dunaúj-i.) borzasztóan idegesítő, mikor tudod hogy jót tennél neki, élvezné is, de az agya nam áll rá, ás makacs, mint állat, és betonfalnak beszélsz.... én kipróbálnék még sok dolgot, ezt is, mást is, de nem találok nyitott lányt... :(
2011. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
Über-heteró férfiak biztosan nem kívánják!!! Látens vagy ténylegesen meleg férfiak annál inkább, és akkor miért nem jönnek össze tényleg egy igazi férfival akitől igazi péniszt kaphatnak a hátsó bejáratukhoz, akkor nem kell a nőknek ujjazniuk, meg művibrátorokkal próbálkozniuk a pasijuknál, az olyan lehangoló..... vágylohasztó.
2011. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Csinálták már nekem is....

Óvszerrel.És csak pár centire dugta be az ujját a lány közben meg szopott nagyon jó volt.

Élveztem nagyon (És nem vagyok meleg)

2012. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt párom csinálta egyszer,hatalmasat élveztem. Újra átélném...
2012. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hallottam.hogy a férfinak,mega orgazmusa van tőle
2012. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A csajom egyszer kipróbálta. Bebújt a takaró alá. És míg aludtam elkezdett szopni. Arra ébredtem fel, hogy az ujját a fenekembe szúrta. Először letoltam mit csinál. Erre ő jól benyomta az ujját, és én hirtelen akkorát spricceltem mint még soha. Utánna elkezdett szopni. És ahányszot megnyomott ott valamit, annyiszor élveztem. A negyedik orgazmus után meg kellett kérnem hagyja abba, mert úgy fájt a szívem majd meg haltam. És utána a fenekem is fájt egy napig. Nagyon jó volt. De azóta kerülöm az ilyen szexet. Jóbol is megárt a sok!
2014. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagyon szeretem felesègem rendszeresen csinálja sikositót használjatok ès miközben ujjazod verd a farkát elösször egy ujjal utána mehet a kettő is de szophatod is közben ahogy szimpatikus
2018. ápr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!