Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közvetlenül orális szex előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlenül orális szex előtt (nyalás és szopás előtt is) elmentek zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Hiába ápolt valaki, vizelni többször is elmegy mindenki naponta
2011. okt. 26. 11:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%
Én tuti nem xopnám le a párom bárhol és bármikor... ha csak reggel volt pisilni, és mondjuk délben kerülne sor orális szexre, az a pisi szag akkor is érződne. Nem??? Én sem engedem, hogy egy pisis puncsit nyalogasson, hanem megtisztelem azzal, hogy tisztán kaphasson meg.
2011. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
szerintem alap dolog,hogy nem úgy fogok sexelni ahogyan hazaesek...az alapvető tisztelethez hozzátartozik a pároddal szemben, hogy sex előtt letusolsz...am én sem kényeztetném szájjal ha előtte nem tusolna le !!
2011. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Mindenféle sex előtt megmossuk minimum a nemi szerveket.Ezen nemváltoztatunk.Én megmosom nívea intim szappannal amit a párom is szeret.
2011. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

Közvetlenül előtte mi a csudának?

Én reggel-este zuhanyzok, úgyhogy sohse vagyok büdös!

2012. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Mégis mi a francnak mennék el? Nem vagyok büdös... Meg amúgy is: a spontán nyalás/szopás a legjobb. De azért arra ügyelek, hogy ne legyen túrós a puncusom.


21/L

2012. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem törvény a mosakodás előtte csak ajánlott mert ügyelnünk kell arra is, hogy ez az élvezet mindig kapós és kívánatos legyen számunkra... ne vegye el az élvezeti élményét az hogy erősebb a testszag..és a másik felet is tiszteljük meg avval, hogy tisztán adjuk át magunkat az ilyen örömöknek...és akkor máskor is kívánatosak leszünk :-))) A higiénia az mindig fontos..
2012. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Jobban el tudom engedni magamat, ha előtte lezuhanyoztam. Az orált meg pláne csak akkor engedem.

22L

2012. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13%

Szeretünk erdőben, hegyen kirándulni.

Barátnőmre többször ott jött rá a nagy dolog ami után a világ legtermészetesebb módján kinyalom a fenekét.

Ő ilyenkor el tud élvezni.

2013. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Alapból szoktunk mosakosni persze, de ha hirtelen és spontán jön ránk, nem fogjuk csak e miatt kihagyni.

2 év alatt egyetlen egyszer volt olyan, hogy azt mondta, most ne, mert rég fürödtem. Akkor be sem kaptam volna. De ez igen ritka.

Szóval ha van lehetőség inkább megmosom, de ua nincs, az sem tragédia.

2013. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja,szerintem se fürgyé le!:)
2013. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!