Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közvetlenül orális szex előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlenül orális szex előtt (nyalás és szopás előtt is) elmentek zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Hiába ápolt valaki, vizelni többször is elmegy mindenki naponta
2011. okt. 26. 11:30
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Csak akkor megyek el ha legalább egy wc használat volt a tervezett aktus előtt. Amúgy pasi vagyok, és engem kifejezetten izgat ha a barátnőm nem frissen mosott puncival vár. Imádom a kb fél nappal hamarabb megmosott punci illatát, ízét. Fordítva viszont mindig tiszta pénisszel adom át magam, mert ő meg azt szereti ha patyolattiszta. Ilyen egyszerű.
2013. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Uram isten mennyi finnyas ember..nullak vagytok az agyban az tuti biztos..nehogy mar par ora alatt bebudosodjel.. hacsak nincs 40fok vagy nem fizikai munkat vegzel..vagy nem vagy kover vagy budi fajta..ha ezek nincsenek akkor semmi gond nincsen az eg vilagon par oea mulva..5-6ora mulva pl
2014. jan. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a frissen mosott puncit.
2014. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
7%
Egy kis hugy szag csak izgatova teszi a dolgot nallunk meg az is jarja hogy ha szopik abaratnom en kozben nyugottan fingok egy zaftossat rotyogossat hogy azzal is izgalmasabba tegyem az aktust..
2014. máj. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%
Egy egészséges ember, aki rendszeresen tisztálkodik, az nem büdösödik be pár óra alatt. Egyébként meg ismerek én is finnyásokat, akik szex előtt is, meg után is rohannak zuhanyozni. Csak tudnám, aki ennyire undorodik a másik és a saját testétől, az mi a fenének szeretkezik egyáltalán.
2016. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 pandamanci válasza:
65%

Érdekes téma, engem nem zavar, ha a partnerem farka nincsen éppen frissen mosva, az első szoppantással "letisztítom". Viszont ellenkező esetben én nagyon szégyelleném, ha nem lenne patyolattiszta a puncim, ezért, ha nincs lehetőség alvázmosásra, akkor intim törlőkendővel oldom meg a dolgot. Pedig állítólag a punci illata feromonos, azaz izgatólag hat a férfiakra.


Ez régebben így is volt, de mára annyira elvárás lett, h se testszaga, se semmije ne legyen az embernek saját, testápoló, parfüm, hogy míg egy 40-50-60-év körüli férfi szereti a punciszagot és izgatja, addig egy 20-30 évesnek tuti nem jönne be, ahogy a szőrös puncival is ez a helyzet sajnos.

2016. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!