Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a szép izgató mell és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szép izgató mell és mellbimbó? milyenre gerjednek a pasik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

hahaha


ez pasi függö. van aki kimondottan a kicsi éppen hogy van cicire , van aki pedig a nagyon nagyra. volt olyan kollégám aki azt mondta neki mindegy csak nagy legyen a bimbo. szóval nagyon változó.

2008. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

pl ez szép

[link]

[link]

[link]

2008. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem a feszes formás cicik jönnek be:)
2008. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi szerintem a természetes, szép formájú, rugalmas ciciket szereti. Az én barátom a közepes, úgymond tenyérbe illő méretű cicikért van oda, pici mellbimbókkal. Persze van aki a nagy, asszonyosabb melleket kedveli, tényleg nagyon változó.
2008. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez mint a pasik farka. Nem a farok a fontos hanem a pasi aki a végére nőtt. Ugyan ez van szerintem a cicivel is. Nem a cici a legfontosabb, hanem a csaj, aki a cicit hordja. Legalábbis remélem....
2008. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi mást kedvel.

Van, akinek a tenyérnyi bimbó sem túl nagy. Vannak is ilyen nők... és ez azt jelenti, hogy az anyjuk is kívánatos volt, annak idején :-)

Mellből pedig melyik a "nagy"? Ha már nagyobb, mint a gyerek feje, akit szoptat - az már tuti, hogy nagy :-)

És neki is van párja - különben honnan lenne a gyerek? A párja számára ő egy istennő!


Aztán van olyan nő is, akinek a melle, vagy a bimbó kisebb, mint a párjáé. De a párjának ez tetszik - vagy nem a mell érdekli, hanem valami mást lát meg a nőben.


Aztán persze a kettő között bármi is lehet. Nem kötelező az sem, hogy a testi adottságok döntsenek.

2008. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

1. Mindenképpen természetes legyen, ne műtött-töltött

2. Ne tartsa meg az alátett ceruzát (a lelógó mell alatt tud megmaradni akár több is)

3. A bimbó ne legyen tenyérnyi, és nagyon izgató, ha a bimbó kiugrik a mell "síkjából"

2009. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyen téren is a középút híve vagyok, vagyis ne legyen se túl kicsi,se túl nagy egyik része sem a mellbimbónak. Monica Belucci mellei szerintem pont optimálisak.Nekem övé tünik az ideálisnak kinézetre.
2010. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!