Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy srác megkérdezte hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác megkérdezte hogy este 6-órakor nem érek-e rá, nem szex céljából. Vajon csak szexet akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
és nekem ez az egész fura volt hogy este akar talizni ezért megkérdeztem mit akar csinálni és ő rá vágta hogy NEM SZEXET nekem valahogy fura hogy egyből a szex jutot eszébe.télleg azt akarja? amugy ő 15 éves én 14
2008. márc. 21. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiataloknak egyből mindenről a szex jut eszébe... Lehet, hogy ő csak 6-kor ér rá, mert előtte valami dolga van, de azért szeretne veled találkozni. Ha nagyon furcsállod, akkor ne menj el, mond hogy nem jó, mert dolgod van és keressetek egy másik, délutáni időpontot. De ezzel az erővel bármilyen időpotot is mond, akkor is megkérdezted volna, hogy mit fogtok csinálni... Szexelni bármikor lehet, nemcsak este. Na meg a pasiknak nem olyan a gondolkodásuk, mint a nőknek, ők "egyértelműbbek".
2008. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak lehet hogy azért mondta,hogy nehogy egyből rosszra gondolj.Lehet,hogy tényleg csak akkor érne rá.Ki tudja...ám ha az ellenkező esetet nézzük.Ha AZÉRT hívott volna,akkor valami olyasmit mondott volna,hogy mennyél át hozzájuk meg egyebek.Engem majdnem behúztak evvel...egy 17 éves fiúval sms-eztem.Mindíg át akart hívni hozzájuk.Aztán amikor megkérdeztem hol lakik,megállt a légzésem.VIII.kerület.Nah akkor már tudtam,hogy az első naptól kezdve miért karat állandóan áthívni hozzájuk.Amikor meg megmondtam neki(csak úgy hátúlról...)hogy én még fiatalnak érzem magam a szexhez,mondta,hogy jó teljesen megérti.Másnap már nem is hívott,nem küldött sms-t se,és hála istennek azóta sem...


Talán próbálj majd meg beszélgetni vele,olyanokról,hogy ő mikor szeretné elveszíteni (csak kíváncsiságból!).Ha pontos időt mondd rá (pl.jövőre)akkor ne várj túl sokat.Én a barátomnál ezt csináltam,és azt mondta rá,hogy ha majd egy olyan lányt talál,aki készen lesz rá,és imádják egymást,majd akkor szeretné elveszíteni.Namost ez a lány én lettem =)Szóval tudd meg a jövőbeli szándékait,és talán ki tudod találni,hogy mi is a célja..

Remélemsegítettem!

Üdv.:C@lypso

2008. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ő mindig rá ér
2008. márc. 24. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem írtad, hová hívott. Mert ha nyílvános helyre, mondjuk moziba vagy parkba sétálni, akkor biztosan nem szexelni akar. Ha viszont a szobájába, akkor kicsit gyanús a dolog. Na de te még mindig mondhatod neki: a szobádba nem akarok menni, de ha akarod akkor itt és itt szívesen találkozom veled.
2008. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!