Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bűn a házasság elötti szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a házasság elötti szex?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 10:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
nem.
2008. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Vallásos családokban igen, de egy "normál" (ilyen csúnyán fogalmazva :S)családban nem.
2008. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
60%
Vallásos családokban igen, de egy "normál" (ilyen csúnyán fogalmazva :S)családban nem. De amúgy mindenkinek a lelkiismeretére van bízva.
2008. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
Nem! Inkább szexelek házasság előtt és egy olyanhoz megyek hozzá feleségül, akivel tudom hogy jó, mint egy olyanhoz, akivel életemben nem voltam és ha rossz, akkor meg válhatunk! Mert egy kapcsolatban/házasságban igenis számít a szex, bárki bármit is mondd! Persze senki nem ez alapján választ, de fontos tényező!
2008. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az előttem szólóval. De ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie. Számomra nem számít bűnnek, habár még nem feküdtem le senkivel. Majd ha úgy érzem, itt az ideje :-)
2008. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%

Tiz parancsolat egyike: Ne paráználkodj!

Mondjuk azért furcsálom a kérdést, mert a mai világban ez már senkit nem izgat.

Engem is úgy neveltek (nevelnek), hogy házasság előtt tilos. De nem érdekel. Az igaz, hogy nem élhetsz olyannal, akit nem próbáltál ki (bármilyen csúnyán is hangzik). Mert igaza van a fentieknek, a szex igen is fontos.

Azért tényleg érdekelne, hogy hogyan merült fel benned ez a kérdés.

A másik meg az, hogy te hiába döntenél úgy, hogy házasság előtt nincs szex, de alig lehet olyat találni aki szintén ezen a nézeten van.

2008. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Sok ideig en is megprobaltam megtartani.Szuleim vallasosak, es ugy voltam nevelve. Viszont, mikor oda kerultem azzal a nagy szerelemmel, egyszeruen elvette az eszem es megtortent. S akkor mar nincs visszaut..Azzal mai napig nem ertek egyet, h jobbra balra ezzel azzal..de szerintem nem tudsz a mai vilagban szex nelkul kpcsolatot fenntartani, ez biztos!Ugyh ha kapcsolatban vagy es tartos, resze a kapcsolatnak, mert egy masik szintre viszitek vele a kapcsolatotokat, s ha valaki szeretetbol tesz valamit, annak rossz szandeka nincs.
2008. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
58%
Ha komoly kapcsolatban teszik: NEM
2008. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
18%
Bűn bizony! Nehogy megtedd, különben pokol tüzén fogsz elporladni!
2008. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
33%
Igen bűn a házasság előtti szex, és nem lehetetlen a szex nélküli együtt járás a házasság előtt. Tudok olyan emberekről, akiknek sikerült. De azt hiszem,hogy ezt mindkét feélnek akarni kell, különben halálra van itáélve a próbálkozás. (Nekem sem sikerült...)
2008. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!