Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasikat mennyire zavarják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat mennyire zavarják az apróbb szépséghibák?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyesmire, hogy: pl. pattanások helye a dekoltázson, gyerekkori esésekből vagy egy balesetből maradt kisebb hegek... stb.
2008. márc. 22. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes, mindenkinek vannak ilyen apróbb hibái. Csak gondolj bele, hogy ha ez lenne a legfontosabb dolog a párválasztásnál, akkor szinte senki sem találna magának párt, mert gyermekkori sérülései rengetek embernek vannak.
2008. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm állandóan alapózót használ...mondtam neki,hogty felesleges,engem nem zavarnak ilyen dolgok,a másik meg az ,hogy pl ha nekemis kijön egy pattanásom, nem kellem aztmondani hogy huha a barátnőmnek nincs ilyen!Szépséghiba a legkevesebb!A pasidnak nem egy modell vagy hanem a a barátnője!
2008. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is aggódtam a melleim miatt,nem túl szép formájúak.Aztán túlléptem rajta,és akkor derült ki,hogy néhány pasi pont úgy parázik a saját bakijai miatt,mint mi nők.De te sem azt nézed,hogy hol van patija stb...
2008. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólókhoz...szerintem nem lényeges dolgok az apróbb szépséghibák...
2008. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom hogy az ilyenek mint pl hegek, sebhelyek ha nem súlyos nekem még szexepil is egy lányon, legalább mutatja hogy ő is szokott sportolni, mozogni
2008. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lány, akinek 3 mellbimbója van. Általában a harmadik a melle alján... mégis talál párt. Úgyhogy nem hinném, hogy bármilyen kisebb hibával gond lenne. Főleg, hogy a párodnak is 99% eséllyel szintén van valami...
2008. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!