Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezi ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezi ilyen pasi akit ezek a dolgok nem zavarják?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 1 éve vagyunk együtt és mostanában elég fáradt meg vagyok meg ebből kifolyólag feszültebb vagyok. A fáradság miatt már lassan 1 hónapja nem szeretkeztünk. Rákérdeztem hogy nem zavarja e hogy mindig fáradt vagyok meg hogy régen szeretkeztünk. Erre ő azt mondta hogy tudja hogy mindig fáradt vagyok és azért nem is kezdeményez meg tudja a feszült vagyok akkor rám hagyja a dolgokat majd megnyugszok.

Ezzel az egész nekem azért furcsa mert az előző kapcsolataimban ezeket nem nézték jó szemmel a feszült meg fáradt voltam. Szerintetek elnéző velem szemben vagy csak nem mondja meg hogy zavarja ha ilyen vagyok?


22/L


2011. máj. 20. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod a felnőtt kategória, amikor képes átérezni és megérteni azt, hogy neked van ilyen korszakod.
2011. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
48%
Szia én sem soktam bellöle ügyet csinálni,de azért azt javaslom neked ha szereted a párod és még sokáig tervezel vele. Akkor szerintem jobb vola idöpontot változtatni mondjuk reggel.És esetleg ha egyszer kétszer meglepnéd hogy te kezdeményezel hidd el hogy nagyon jol esik a másiknak.
2011. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa mert eddig nem volt ilyen párom aki ezt megértette volna és nem hisztizett volna hogy már lassan 1 hónapja nem voltunk együtt.
2011. máj. 20. 10:49
 4/18 A kérdező kommentje:
A párom már szerintem rá hagyja hogy én kezdeményezzek mert akkor tudja hogy nem vagyok fáradt. Igaz ebből a majdnem 1 hónapból (kb 3 és fél hét) 1 hét kiesett amikor nem lehet.
2011. máj. 20. 10:51
 5/18 A kérdező kommentje:
Meg elkezdtem kombinálni az a baj.:(
2011. máj. 20. 10:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

az elozoek onzok voltak, ennyi, a mostani meg normalis.

csak ne kombinalj, miert, hisztihianyod van? ha a ferfi nem veszekszik akkor neked kell? inkabb orulnel neki hogy megbecsul

2011. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog egy ilyen helyzet, mert természetesen ha fáradt a párom én sem erőltatnék semmiféle közeledést, megvárnám hogy ő kezdeményezzen ha tényleg annyira fontos dologról van szó az életében, pl suli vizsga stb. Mivel ugye egymásnak ott vagyunk amikor csak akarjuk, de a suli nem vár meg. Viszont én a magam részéről azt mindenképpen fontosnak tartanám, hogy azért éreztessem vele, hogy hiányzik nekem. Nem tolakodóan, de éreztetném. Sőt, ha látom hogy nagyon fáradt, egy kis kényeztető masszázs, vagy vacsora az ágyba, olyan dolgok, amikből látja hogy nem nem érdekel, egyszerűen tényleg a másik dolog alá rendelem magam, és ez időleges állapot.


26 F

2011. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Igen, létezik ilyen.
2011. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok én veszekedni vele csak ez olyan furcsa helyzet ilyet még nem éltem és már elkezdtem kombinálni mi van ha már nem szeret meg stb.
2011. máj. 20. 11:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne ezen agyalj hanem kezdj el fantáziálni akármenynire is fáradt vagy! Szóval kezd el felkésziteni magad magadban a szexre. Hidd el a szeretkezés pihentet.
2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!