Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal le szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal le szeretnék feküdni, már majdnem sor került rá, de ő egyáltalán nem gondolt arra hogy védekezni kéne, én meg meghátráltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mintha egyértelmű lett volna, hogy fogamzásgátlót szedek, pedig nem. Kínosnak éreztem volna, ha szólok... Tudom ez hülyeség, de akkor hülyén éreztem volna magam...
2008. márc. 30. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj istenem...nehogy ne védekezzetek!!!Jól tetted,hogy meghátráltál!!!pedig szólni kellett volna,hogy figyelj nem szedek tablettát,legalább óvszerrel védekezzünk...ha nem mondod,ő nem találja majd ki.Mondjuk ő is rákérdezhetett volna...beszéljetek meg egy védekezési módszert,ami mindkettőtöknek jó!
2008. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Inkább hátrálj meg mintogy később baj legyen. ha már régebb óta vagytok együtt nem ártott volna neki mondani.de szerintem az nem elfogadható h ennyire felelőtlen, és nem gondol rá. De ezt azzal előzheted meg, h veszel te gumit és nyomod a kezébe,csak nehogy rendszert csináljon belőle, h majd te mindent elintézel.
2008. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy védekezés nélkül nem fekszem le vele, ezzel nincs is baj:-) Csak furcsa volt, hogy nem kérdez semmit. Pár hete vagyunk csak együtt... Jövő héten szeretnék elmenni nődokihoz, hogy felírjon fogamzásgátlót. Csak nem tudtam mit kezdeni a helyzettel...
2008. márc. 30. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
ebből látszik, h ez a pasi felelőtlen és lehet csak lyukra megy...
2008. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt az egyet nem hiszem, sőt biztos, hogy nem.

Csak lelombozónak gondoltam a kérdést, hogy van- e nálad gumi, ennyi...

2008. márc. 30. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
pont nem "lyukra megy", mert nem azon járt az esze, ha nem vitt magával óvszert. Nem gáz ez a helyzet, jobb mintha előtte nap megbeszététek volna hogy," holnap lefekszünk?-Ja " Később majd jót röhögtök, hogy milyen nizonytalanok voltatok egymással szemben:-)
2008. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval az nem lombozza le a pasit, ha mikor már mind2en be vagyunk indulva megkérdezem és van-e nálad óvszer? És ha véletlen nincs?
2008. márc. 30. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
csak egyszerűen megkérdezed, vagy szólsz neki hogy figyeljen rá és kész, mi a fene lelombozó van ebben? ha eddig eljutottatok akkor erre is figyelni kell!
2008. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
figyelj ülj le vele és beszéld!! meg hogy te nem szedsz tablettát és hogy te minden féle képpen védekezni akarsz!!!!! és ha nem lyukra megy megérti és észbe kap. lehet hogy nála az természetes hogy tablettát szedsz és azért nem is gondolt arra hogy szükség lenne védekezésre... ezért világosítsd fel szerintem! :)
2008. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy pasinak természetesnek kell tekintenie, hogy egy lány tablettát szed.

Mielőtt feliratod a gyógyszert, mindenképpen beszélj vele a történtekről, már csak azért is, nehogy feleslegesen kezdd el hormonokkal terhelni a szervezeted.Ha szexelni akartok, ez sem lehet tabu téma köztetek.

Jó, hogy ilyen felelősségteljesen állsz a témához, ahogy olvasom ezt az oldalt, nagyon ritka az ilyen!

Szép napokat és hosszú éjszakákat!

2008. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!